Vivus

Firma pożyczkowa Vivus to jedna z najbardziej popularnych marek pożyczkowych w Polsce i na świecie. Marka Vivus należy do międzynarodowej grupy 4Finance działającej głównie na rynkach europejskich. Firma pojawiła się na polskim rynku pozabankowym w 2012 roku i obecnie specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych.

Nowi klienci serwisu Vivus mogą pożyczyć nawet 3000 zł, rozkładając spłatę na okres od 5 do 30 dni. Pożyczkobiorcy, który spłacą swoją pierwszą chwilówkę w terminie, może sięgnąć po kolejną — w kwocie do 7500 zł. Pożyczkobiorca może również przedłużyć okres spłaty pożyczki pod warunkiem wcześniejszej zapłaty za tę usługę.

Vivus logowanie

Na stronie vivus.pl klient może wypełnić wniosek o pożyczkę, uprzednio rejestrując swoje dane kontaktowe. Pożyczkodawca musi być w wieku 20-78 lat, być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej, posiadać konto bankowe, którego jest właścicielem, a także posiadać telefon komórkowy. O pożyczkę można wnioskować też telefonicznie za pośrednictwem konsultanta Biura Obsługi Klienta.

  1. Na początku należy wejść na stronę www.vivus.pl i wybrać suwakiem kwotę pożyczki, jaka cię interesuje oraz termin spłaty;
  2. Następnie należy wypełnić prosty formularz, w którym należy podać tylko swoje podstawowe dane teleadresowe;
  3. Później trzeba potwierdzić wpisane dane i wysłać wniosek;
  4. Kolejnym krokiem zostaniesz poproszony o przesłanie na podany na stronie numer rachunku bankowego przelew na 1grosz. Celem weryfikacji poprawności wpisanych danych we wniosku;
  5. Po otrzymaniu przez Vivus twojego przelewu weryfikacyjnego otrzymasz decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze na swoim koncie otrzymasz nawet w 15 minut.

Vivus kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Vivus Finance sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Żwirki i Wigury 16C, Warszawa

E-mail: kontakt@vivus.pl

WWW: www.vivus.pl

Telefon kontaktowy: 660 600 700

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Nd. 8:00 – 20:00

Vivus opinie

Firma pożyczkowa Vivus zapewnia swoim pożyczkobiorcom praktycznie wszystko to, czego oczekują. Niskie koszty pożyczki, darmowa pożyczka dla nowych klientów, szybką wypłatę gotówki oraz bezproblemowy system wnioskowania.

Emil 45 lat:

  • Vivus to bardzo porządna firma, która udziela pożyczek na dowolny cel. Wszystkie warunki bardzo korzystne zwłaszcza dla tych nowych klientów. Polecam.

Tymon 55 lat:

  • To najlepsza firma ze wszystkich, otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo bez żadnych ukrytych kosztów. Wniosek można szybko załatwić przez internet, weryfikacja klienta bardzo szybka a pieniądze na koncie tego samego dnia.

Józefa 65 lat:

  • Pomimo mojego wieku firma udzieliła mi dodatkowych pieniędzy bez żadnych problemów. Szybkie wnioskowanie, decyzja o przyznaniu pożyczki była po kilku minutach a pieniądze na konto wpłynęły bardzo szybko.

Edyta 32 lata:

  • Firma pożyczkowa Vivus to chyba najlepsza oferta na rynku. Firma bardzo elastyczna, atrakcyjne warunki i duża przyznawalność pożyczek.

Michalina 36 lat:

  • Vivus to najtańsza i zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Firma przyznaje pożyczkę bardzo szybko dlatego polecam ją wszystkim.