Extraportfel

Instytucja pozabankowa Extra Portfel to marka działająca na terenie Polski. To również instytucja pożyczkowa należąca do MDP Finance Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. Firma pożyczkowa specjalizuje się w chwilówkach online przez internet. Firma Extraportfel stawia przede wszystkim na wygodę, jasne i przejrzyste warunki oraz szybkość decyzji.

W Extraportfel pierwszą pożyczkę weźmiemy na 3000 zł do 45 dni bez żadnych odsetek i ukrytych opłat. W swojej ofercie firma posiada również pożyczki od 100 do 6000 zł z okresem spłaty od 5 do nawet 45 dni. Instytucja pozabankowa udziela pożyczek na dowolny cel.

Każdy, kto pragnie ubiegać się o pożyczkę w Extraportfel musi spełniać następujące kryteria: odpowiedni wiek od 21 do 75 lat. Należy również posiadać ważny dowód osobisty, własny rachunek bankowy, telefon komórkowy.

Extraportfel logowanie


Firma pozabankowa Extraportfel posiada atrakcyjną ofertę chwilówek online. W tej firmie pożyczkę można otrzymać przelewem na konto, bez konieczności wychodzenia z domu.

  1. Wypełnij wniosek — wybierz kwotę oraz datę spłaty pożyczki, następnie wypełnij wniosek online;
  2. Wypełniamy wniosek swoimi danym jednocześnie rejestrując się w serwisie. Jest bardzo prosty i prowadzi nas krok po korku;
  3. Po jego wypełnieniu musimy wykonać przelew weryfikacyjny. W tym kroku możemy zrobić przelew weryfikacyjny lub możemy skorzystać z aplikacji Instantor, która umożliwia weryfikację bez przelewania grosza.
  4. Ostatni krok wydaje się najtrudniejszy, ponieważ trzeba czekać na decyzję pożyczkodawcy. Po pozytywnej weryfikacji konta pieniądze powinny pojawić się na koncie klienta.

Extraportfel kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Creamfinance Poland Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa

E-mail: info@extraportfel.pl

WWW: www.extraportfel.pl

Telefon kontaktowy: 22 388 66 66

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb. – Ndz. 09:00-18:00

Extraportfel opinie

Firma pożyczkowa ExtraPortfel to pożyczkodawca godny zaufania. Długa lista plusów tej marki jest sygnałem, że do czynienia mamy z instytucją pożyczkową dbającą szczególnie, o jakość obsługi klienta. Firma szybko przesyła pieniądze i nie wyznacza szeregu formalności. Wszystkie warunki są przejrzyste i nie trzeba martwić się żadnymi dodatkowymi opłatami.

Michał 36 lat:

  • Firma bardzo uczciwa i rzetelna, pożyczka jest konkretna, szybka i bezproblemowa. Warunki są przejrzyste i termin spłaty dość wygodny.

 Iwo 44 lata:

  • Extraportfel to bardzo dobra pożyczka, szybka i konkretna. Wniosek wypełniony online a pieniądze na koncie tego samego dnia.

Igor 35 lat:

  • Polecam tę firmę każdemu, komu brakuje pieniędzy na spełnienie marzeń. Firma bez żadnych komplikacji udzieliła mi darmową pożyczkę.

Ala 25 lat:

  • Jak dla mnie firma Extraportfel jest najlepsza, pieniądze pożyczone bez wychodzenia z domu, co dla mnie było ogromnie wygodne.

Marta 29 lat:

  • Firma udziela pożyczki szybko, sprawnie i wygodnie. Bardzo uczciwa i rzetelna firma.