Smartney

Interesują Cię firmy, które udzielają pożyczek? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest oferta, którą ma Smartney. Nie znasz Smartney? W sumie nic dziwnego, ponieważ mowa o nowej marce francuskiej grupy Oney Bank. Co więcej, być może dane było Ci usłyszeć na temat tej grupy (Oney Bank działa od 35 lat i to na 11 rynkach).
Warto również podkreślić, że Oney Bank obsługuje ponad 7,6 miliona klientów na całym świecie.

Co można powiedzieć o oferowanych pożyczkach? Zapewniamy wszystko to, na czym zależy klientom – niezwykle korzystne oprocentowanie, proces odbywający się w 100% online (żadne dokumenty nie są potrzebne) oraz możliwość indywidualnego doboru kwoty i terminu spłaty. Tak wygląda oferta idealna, prawda?
Co do szczegółów, po raz kolejny możemy powiedzieć, że wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Mówiąc wprost – udzielamy pożyczek aż do 60 000 zł. Maksymalny termin spłaty to 5 lat.

Zastanawiasz się nad tym, kto może otrzymać pożyczkę? Pożyczki udzielane są wszystkim tym, którzy spełnią następujące warunki: uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej i ryzyka kredytowego konsumenta. Nie wolno też wykluczyć tego, że pożyczka będzie mogła zostać udzielona, ale na innych warunkach niż chciałby klient.
Oczywiście przedstawione informacje dotyczą osób, w przypadku których zostały spełnione podstawowe warunki (tak sobie umownie powiedzmy). Te podstawowy warunki to 25-70 lat i posiadanie rachunku bankowego.
Można też dodać, że naszymi klientami są ludzie, którzy cenią czas i pieniądze.

Smartney logowanie


Jak już wiesz, proces wnioskowania przebiega całkowicie online. Co równie istotne, proces nie powinien sprawiać najmniejszych problemów. W zasadzie wszystko sprowadza się do czterech etapów:

  1. Ustalenie kwoty i liczby rat.
  2. Uzupełnienie koniecznych danych.
  3. Potwierdzenie tych danych online.
  4. Akceptacja oferty.

Zatrzymajmy się może przy akceptacji oferty, w końcu akceptacja oferty wiąże się z późniejszym wysłaniem pieniędzy — jak długo trzeba czekać na pieniądze? Tak się składa, że Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay (jest to równoznaczne, z tym że przelew może pojawić się na koncie nawet w kilka minut, maksymalny czas oczekiwania to pół godziny).

Smartney kontakt

Dane kontaktowe

Dokładna nazwa firmy: Smartney Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Krakowiaków 46, Warszawa

E-mail: kontakt@smartney.pl, biuroprasowe@smartney.pl

WWW: https://smartney.pl

Telefon kontaktowy: (22) 528 88 88

Smartney opinie

Zastanawiasz się nad tym, jakie opinie krążą na temat firmy? Jeśli weźmie się pod uwagę to wszystko, co zostało już powiedziane, sprawa wydaje się prosta — opinie zapewne są pozytywne. Co najważniejsze, przypuszczenia mają swoje potwierdzenie w rzeczywistości, wystarczy przejrzeć publikowane komentarze.

Na czym ludzie się skupiają? Trudno dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno warto jednak pamiętać o spełnianiu różnych oczekiwań (możliwość pożyczenia naprawdę sporej sumy pieniędzy, brak formalności, ubieganie się o pożyczkę online i przelew, który może znaleźć się na koncie bardzo szybko).