Zaplo

Zaplo należy do nowej fali firm świadczących usługi przez internet. Oznacza to, że firma nie posiada placówek stacjonarnych. Wszystkie formalności związane z pożyczką załatwimy bez potrzeby wychodzenia z domu.

W firmie Zaplo można wnioskować o pożyczkę na kwotę od 1 000 zł do 15 000 zł, na okres od 3 do 36 miesięcy. Pożyczę w tej firmie możemy przeznaczyć na dowolny cel. W razie problemów ze spłatą firma umożliwia swoim klientom skorzystanie z wakacji pożyczkowych. Ta opcja to nic innego jak możliwość przesunięcia terminu spłaty raty o miesiąc.

Klientem może zostać każda osoba, która jest obywatelem Polski w wieku od 21 do 75 lat. Pożyczkobiorca powinien mieć stałe źródło dochodu, własne konto bankowe, a także wszystkie zobowiązania płacone terminowo. W firmie Zaplo pożyczki zaś nie otrzyma osoba wpisana do jakiegokolwiek rejestru dłużników.

Zaplo logowanie


Firma pożyczkowa Zaplo to firma, która specjalizuje się w udzielaniu pozabankowych pożyczek na raty. W Zaplo można wnioskować o pożyczkę w wysokości 10 000 złotych bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Proces udzielania pożyczki wygląda dokładnie tak samo, jak w przypadku większości serwisów oferujących krótkoterminowe chwilówki. Przede wszystkim należy zarejestrować się w systemie. Założenie konta w panelu klienta ułatwi również wnioskowanie o kolejne pożyczki.

  1. Na głównej stronie znajduje się aplikacja pozwalająca na ustalenie kosztu zobowiązania. Wystarczy wybrać na suwaku kwotę pożyczki oraz wysokość raty. System sam dopasuje ofertę;
  2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku. Jest to krótki kwestionariusz, który pozwoli serwisowi na poznanie danych klienta i jego sytuacji majątkowej;
  3. Następnie należy zrobić przelew weryfikacyjny w celu sprawdzenia konta;
  4. Przyznanie pożyczki — decyzję pożyczkową w Zaplo powinniśmy dostać już po kilkunastu minutach w formie SMS-a oraz maila.
  5. Pożyczkodawca za pośrednictwem poczty wyśle do Twojego domu dwa egzemplarze umowy pożyczki wraz z zaadresowaną i opłaconą kopertą zwrotną. Jeden dokument podpisz i odeślij na adres korespondencyjny firmy. Pieniądze zostaną przelane na konto wtedy gdy umowa dojdzie do firmy pozabankowej.

Zaplo kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Zaplo sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Żwirki i Wigury 16C, Warszawa

E-mail: kontakt@zaplo.pl

WWW: www.zaplo.pl

Telefon kontaktowy: 221 333 888

Godziny pracy: Pon.- Pt.: 8:00 – 22:00, Sob. – Ndz.: 8:00 – 20:00

Zaplo opinie

Firma pożyczkowa Zaplo to jedna z najlepszych pożyczek internetowych na rynku. Zaplo oferuje błyskawiczną procedurę wnioskowania o pożyczkę bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. Jest to z pewnością ciekawa opcja dla osób, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą skorzystać z oferty banków.

Karolina 34 lata:

  • Zaplo to firma, która ma najlepszą obsługę spośród firm pożyczkowych. Takiej oferty brakowało na rynku pożyczek ratalnych. Może i koszty są nieco wyższe niż w przypadku takiej samej pożyczki w banku, ale w tej firmie na pewno ją otrzymamy.

Marcin 40 lat:

  • Jest to moja pierwsza firma, do której złożyłem wniosek. Po pozytywnej weryfikacji wniosku dostałem dodatkowy zastrzyk gotówki. Firma przedstawia bardzo fajne i przejrzyste zasady.

Maciek 26 lat:

  • Pożyczka udzielona bardzo szybko, wniosek prosty i łatwy do wypełnienia. Wszystkie formalności ograniczone do minimum. Polecam

Gabrysia 31 lat:

  • Pożyczka została mi udzielona bardzo szybko, wniosek został złożony przez internet, co ułatwiło mi skorzystanie w niej.

Piotrek 32 lata:

  • Firma pożyczkowa Zaplo jest na medal, wniosek pozytywnie rozpatrzony a pieniążki równie szybko były na moim koncie Jestem zadowolony.