Zaliczka

Zaliczka.pl wcześniej znana, jako Cashper.pl jest pierwszym operatorem oferującym pożyczki krótkoterminowe w Europie. Zaliczka oferuje proste i przejrzyste usługi finansowe. Decydując się na szybki zastrzyk gotówki online w Zaliczka.pl, musimy zdawać sobie sprawę z tego, że każdy klient traktowany jest indywidualnie. Co oznacza, że wysokość dodatkowych środków możliwych do otrzymania zależy od naszej wiarygodności finansowej.

Zaliczka.pl to firma, która udziela pożyczek krótkoterminowych na kwotę od 100 do 2000 złotych z okresem spłaty na 15 bądź 30 dni. Firma Zaliczka.pl nie oferuje pożyczek za darmo. Pożyczka oferowana przez firmę to idealna propozycja dla tych, którzy potrzebują szybkiej i dodatkowej gotówki na dowolny cel.

Firma nie ma wygórowanych wymogów względem klientów. Po pożyczkę w Zaliczka.pl może sięgnąć każdy, kto:

 • Ukończył 21 lat i jest obywatelem Polski;
 • Posiada ważny dowód osobisty oraz rachunek bankowy w wersji elektronicznej;
 • Dysponuje aktualnym telefonem komórkowym i e-mailem;
 • ma stałe źródło dochodu oraz stałe miejsce zamieszkania.

Zaliczka logowanie

Firma pożyczkowa Zaliczka.pl to bezpieczny pożyczkodawca udzielający szybkich pożyczek krótkoterminowych, przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Każda osoba, która po raz pierwszy wnioskuje o pożyczkę, musi przygotować kopie dokumentów, które potwierdzają jej dane, a więc: dowodu osobistego, zaświadczenia o dochodach, numer rachunku bankowego oraz dokument potwierdzający adres.

Wypełnienie formularza weryfikacyjnego w Zaliczka.pl zajmuje kilka minut i nie powinno stanowić żadnego problemu. Zanim zdecydujemy się na pożyczkę, warto przedtem skorzystać z kalkulatora pożyczkowego na oficjalnej stronie firmy.

 1. W pierwszej kolejności za pomocą suwaka ustalamy kwotę oraz okres spłaty;
 2. Następnie zajmujemy się wypełnieniem formularza rejestracyjnego. Podajemy w nim podstawowe dane, czyli nasze imię, nazwisko, numer PESEL, adres i numer dowodu osobistego;
 3. Kolejnym etapem jest weryfikacja danych bankowych za pomocą aplikacji Instantor. Bez przelewania 1 grosza;
 4. Cała weryfikacja wniosku zajmie nie więcej niż kilka minut, a odpowiedź, co do decyzji dostaniemy za pomocą SMS-a i e-maila;
 5. Jeśli klient proces weryfikacyjny przejdzie pozytywnie, to maksymalnie do 30 minut otrzyma środki na swoje konto.

Zaliczka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Zaliczka sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Toruńska 52/81, Warszawa

E-mail: info@Zaliczka.pl

WWW: www.zaliczka.pl

Telefon kontaktowy: (22) 206 21 49

Godziny pracy: Pon. – Pt. 08:30 – 19:00, Sb 10:30 – 16:00

Zaliczka opinie

Marka Zaliczka jest to szybka pożyczka internetowa, dzięki której można otrzymać pieniądze na konto bankowe jeszcze tego samego dnia. Proces ubiegania się o pożyczkę jest prosty i przyjazny dla klienta.

Kamil 36 lat:

 • Firma pożyczkowa Zaliczka jest najlepsza minusem jest tylko brak pierwszej darmowej pożyczki.

Seweryn 26 lat:

 •  Otrzymałem pożyczkę bez żadnych problemów, proces wnioskowania jest bardzo przejrzysty i uproszczony. Polecam.

Matylda 24 lata:

 • Firma Zaliczka.pl udzieliła mi konkretnych pieniędzy bardzo szybko, Duży plus za wysoką przyznawalność pożyczek oraz za przyzwoite warunki.

Mirosław 41 lat:

 • Zaliczka to jedna z najlepszych ofert pożyczkowych na rynku. Firma oferuje pożyczki na prostych zasadach, z dobrą ofertę oraz świetnym podejściem do klienta.

Arek 33 lata:

 • Potrzebowałem pilnie pożyczki na opłacenie kursu na wózki widłowe, a firma Zaliczka mnie nie zawiodła i udzieliła mi odpowiedniej kwoty.