Wonga

Instytucja pozabankowa Wonga to wywodzące się z Wielkiej Brytanii przedsiębiorstwo świadczące usługi finansowe. Firma Wonga cieszy się coraz większą popularnością na polskim rynku i specjalizuje się w krótkoterminowych, jak również ratalnych pożyczkach online. Wonga prezentuje oferty pożyczek na niewielkie kwoty, ale z dłuższym niż przy tradycyjnych chwilówkach terminem spłaty.

Wszyscy nowi klienci mogą liczyć na stały koszt pożyczki, wynoszący jedynie 10 groszy. Każdy nowy klient ma możliwość otrzymania pożyczki krótkoterminowej (od 50 zł do 1500 zł), jak i pożyczek ratalnych (do 20 000 zł). W Wonga okres spłaty dla pożyczek krótkoterminowych wynosi od 1 do 60 dni a dla ratalnych do 60 miesięcy. W tej firmie pożyczkę można uzyskać online oraz podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem (opcja dostępna jedynie dla naszych obecnych Klientów).

Oferta pożyczkodawcy jest skierowana do osób, które ukończyły 18 lat. Instytucja nie określa górnej granicy wieku, dlatego o pożyczkę mogą się starać również osoby starsze. Pozostałe wymogi to polskie obywatelstwo oraz posiadanie zdolności kredytowej.

Wonga logowanie

Jedną z największych zalet Wonga.com jest w pełni zautomatyzowany proces przyznawania pożyczki online. W związku z tym, aby otrzymać wyznaczoną kwotę, należy założyć konto na stronie pożyczkodawcy, a następnie wypełnić wniosek o pożyczkę.

Na stronie głównej, na suwaku wybieramy interesująca nas kwotę oraz okres spłaty, sprawdzając poniżej informacje odnośnie do całkowitego kosztu pożyczki. Następnie przechodzimy do kolejnego etapu, w którym musimy uzupełnić nasze dane osobowe w celu sprawdzenia przez Wonga, czy możemy otrzymać pożyczkę. Później musimy potwierdzić swoją tożsamość. Firma Wonga udostępnia 2 opcje uwiarygodnienia Twojej tożsamości. Pierwszą jest przelew 10 groszy, czyli tak zwana mikropłatność. Inną opcją jest „Paszport Przelewy24”, który nie wymaga żadnych opłat to aplikacja, którą pobierasz, instalujesz na swoim komputerze, a następnie za jej pośrednictwem logujesz się na stronie swojego banku. Dzięki tej aplikacji możemy sprawdzić Twoją tożsamość i upewnić się, że nikt się pod Ciebie nie podszywa. Po poprawnej weryfikacji pieniądze zostaną przelane na konto bankowe bardzo szybko, zaraz po akceptacji wniosku i podpisaniu umowy. Podpisu na umowie można dokonać ręcznie bądź elektronicznie.

Wonga kontakt

Dokładna nazwa firmy: Wonga.pl sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Żaryna 2B, bud. D, Warszawa

E-mail: kontakt@wonga.com

WWW: www.wonga.pl

Telefon kontaktowy: 22 388 88 88

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 22:00

Wonga opinie

Marka Wonga jest jedną z najbardziej znanych firm pożyczkowych w Polsce. Klienci Wongi chętnie wracają do oferowanych przez nią produktów. Duże znaczenie mają dla nich przejrzyste warunki i wysokie kwoty pożyczki. Opinie o Wonga.pl są w dużej większości pozytywne, na co wpływ ma z pewnością dość długa obecność firmy na rynku, a w związku z tym również odpowiednio wypracowane procedury i poziom obsługi klienta.

Kinga 26 lat:

  • Wonga to super firmą, która ma bardzo dobry cennik dla nowych i stałych klientów. Firma przedstawia bardzo uczciwą ofertę dla tych, co potrzebują dodatkowych pieniędzy na własne cele.

Ola 29 lat:

  • Firma oferuje bardzo szybki i wygodny sposób na uzyskanie dodatkowe gotówki w awaryjnych sytuacjach. Wniosek wypełniłam online, szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Weronika 33 lata:

  • Z tej firmy korzystam za każdym razem, jeśli mam problemy finansowe, można powiedzieć, że jestem stałym klientem. Otrzymałam dużą kwotę na raty, pieniądze na moje konto zostały przesłane błyskawicznie.

Klaudia 35 lat:

  • Pożyczkę udzielili mi bardzo szybko, firma ma bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Kamil 39 lat:

  • Firma Wonga się uczciwa i solidna, miła obsługa, minimum formalności, szybka weryfikacja konta i pieniądze na koncie tego samego dnia.