Visset

Pośrednikiem i jednocześnie operatorem serwisu Visset.pl jest aktualnie spółka Asetia. Z oferty Visset skorzystać mogą klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Visset.pl logowanie

Visset udziela 2 rodzajów pożyczek: dla osób prowadzących działalność gospodarczą w wysokości od 300 zł do 5000 zł na okres 30 dni, gdzie pierwsza pożyczka w wysokości do 1500 zł jest darmowa.

Dla klientów indywidualnych w wysokości od 300 zł do 5 tys zł na okres 30 dni.  W ofercie dla klientów indywidualnych pierwsza pożyczka również jest darmowa, niestety maksymalna kwota wynosi 1000 zł.

Klient odwiedzający stronę internetową Visset od razu może przekonać się na jakich zasadach działa firma. Visset nie ukrywa, że sprawdza historię kredytową każdego pożyczkobiorcy. Na stronie głównej firma informuje także o wysokości opłat za przedłużenie terminu spłaty oraz o kosztach nieterminowości. W tej firmie wszystko jest „podane na tacy”.

Visset pożyczki

Nowy klient może liczyć na chwilówkę w wysokości 1 000 zł. Jeśli pożyczka zostanie zwrócona na czas, pożyczający nie zapłaci za nią ani gorsza. Odda więc dokładnie tyle ile pożyczył. Nie da się ukryć, że taką propozycją Visset wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów i próbuje dostosować się do konkurencji. Przy drugiej pożyczce w Visset możesz liczyć na dużo większą kwotę – aż 4 000 zł. Oczywiście każda kolejna pożyczka jest już odpowiednio płatna.

Chcąc zostać klientem Visset, trzeba być obywatelem RP, mieć co najmniej 22 lata, ale nie więcej niż 75, oraz posiadać własne konto bankowe w dowolnym banku działającym na terenie Polski. Potrzebny jest również telefon komórkowy.

W firmie Visset można przedłużyć termin spłaty pożyczki o 7, 14 lub 30 dni – czyli podobnie jak w każdej innej firmie pożyczkowej. Przedłużenie terminu spłaty pożyczki nie jest dokonywane automatycznie i następuje po uiszczeniu odpowiedniej kwoty za przedłużenie oraz wykupieniem poręczenia. Klientom indywidualnym oferujemy pożyczki wyłącznie z poręczeniem. Dla przedsiębiorców oferujemy produkty bez zabezpieczenia.

Jeśli nie uda nam się spłacić pożyczki na czas zostaną nam naliczone koszty windykacyjne, a także informacje o zadłużeniu zostaną przekazane do Biura Informacji Gospodarczej (ERIF, KRD, BIG InfoMonitor). Brak terminowej spłaty zostanie również zaraportowany do BIK.

Visset opinie

Proces ubiegania się o pożyczkę, rozpoczyna się tak jak w przypadku wielu innych popularnych firm, ustawieniem na umieszczonym na stronie suwaku interesującej nas kwoty pożyczki oraz czasu spłaty.

Przy pierwszej pożyczce mamy do dyspozycji kwoty z przedziału od 300 do 1000 zł. Następnie wypełniamy wniosek z podstawowymi danymi potrzebnymi do założenia konta w Visset. Po złożeniu wniosku otrzymujemy dane do przelewu weryfikacyjnego. Przelewając 1 zł potwierdzamy swoje dane.  Przelew jest potwierdzeniem rejestracji w serwisie oraz sposobem na zweryfikowanie twojej tożsamości. Visset dba o to, aby klient mógł otrzymać gotówkę jak najszybciej.

Osoby prowadzące działalność gospodarczą również mogą się starać o pożyczkę. Minimalny, wymagany przez pożyczkodawcę okres prowadzenia własnej działalności gospodarczej to 6 miesięcy.

Visset kontakt

Możliwy jest kontakt na wiele sposób:

  • 616 614 222,
  • 502 255 550,
  • info@visset.pl.

Visset Godziny Pracy

Codziennie od 7:00 do 20:00