Vippo

Instytucja pożyczkowa Vippo.pl to kolejny serwis pożyczkowy, który powstał w 2017 roku. Jego właścicielem jest firma Vippo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma pożyczkowa Vippo proponuje pożyczki ratalne dla klientów indywidualnych na dowolny cel. W kwocie od 1000 do 10000 zł z okresem spłaty wynoszącym od 6 do 36 miesięcy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które szukają rozwiązania długookresowego. W Vippo niezależnie od tego, czy jesteście stałymi, czy nowymi klientami możecie wnioskować o takie same kwoty.

Firma pożyczkowa Vippo oferuje pożyczki na raty. W tej firmie pożyczkę mają szansę otrzymać osoby, które są:

 • Obywatelami Polski, pracują w kraju i ukończyli 25 lat;
 • Którzy mają ważny dowód osobisty, telefon komórkowy, konto bankowe oraz adres e-mail;
 • Nie figurują w żadnym rejestrze dłużników (Vippo sprawdza Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz ERIF Biuro Informacji Gospodarczej), a także mieć dobrą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej

Vippo logowanie


Firma pożyczkowa Vippo oferuje chwilówki ratalne w całej Polsce. Zastrzyk dodatkowych pieniędzy dostępny jest całodobowo. Proces wnioskowania odbywa się online, to najprostsza i najszybsza metoda na zdobycie dodatkowej gotówki.

 1. Wybierz kwotę, jaką chcesz pożyczyć i okres, w jakim chcesz dokonać spłaty na www.vippo.pl;
 2. Wypełnij krótki wniosek;
 3. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w ciągu kilku minut;
 4. Zapoznaj się z warunkami umowy, formularzem informacyjnym i harmonogramem spłaty;
 5. Wykonaj przelew weryfikacyjny przelewając nam 1 zł ze swojego rachunku bankowego wskazanego do wypłaty pożyczki;
 6. We wniosku o pożyczkę można wybrać dwa sposoby wypłaty środków – na konto bankowe lub przez czek Giro. Wybór metody może mieć wpływ na czas otrzymania pożyczki.

Vippo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Vippo Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Solec 22, Warszawa

E-mail: kontakt@vippo.pl

Telefon kontaktowy: 223760076

Strona internetowa: https://vippo.pl/

Godziny pracy: Infolinia czynna 9:00 – 19:00

Vippo opinie

Pożyczka ratalna VIPPO to doskonałe rozwiązanie dla Klientów ceniących sobie zminimalizowane procedury weryfikacji. Od początku działalności firma zdążyła zdobyć wielu zaufanych klientów, którzy cenią sobie niezwykle atrakcyjną ofertę pożyczkową oraz możliwość szybkiego uzyskania zobowiązania.

Karolina 29 lat:

 • Na rynku pojawia się coraz więcej nowych firm sama postawiłam na firmę Vippo. Pożyczki z Vippo to szybkie formalności, błyskawiczna akceptacja wniosku i przelew pożyczki prosto na konto.

Justyna 25 lat:

 • Pilnie potrzebowałam gotówki na prezent na chrzciny, pieniądze od tej firmy otrzymałam bardzo szybko i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Adam 27 lat:

 • Firma przedstawia bardzo wygodną ofertę, wniosek złożony online, weryfikacja bez żadnych problemów a pieniądze na koncie tego samego dnia.

Magda 30 lat:

 • Aplikowałam o pożyczkę online cały proces jest prosty i odbywa się na przejrzystych warunkach. Firma oferuje pożyczki rozłożone na raty, szybki wniosek i szybki przelew pieniędzy na konto.

Hubert 35 lat:

 • Firma pozabankowa Vippo oferuje bardzo korzystne pożyczki na raty. Wszystkie warunki w umowie były dokładnie takie jak mi przedstawiano dlatego polecam tę firmę każdemu.