SuperGrosz

Instytucja pozabankowa SuperGrosz to serwis oferujący pozabankowe pożyczki ratalne przez Internet oraz przez telefon. Właścicielem firmy jest SuperGrosz z siedzibą w Warszawie. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 2015 roku i od tego czasu zdążyła przyciągnąć klientów atrakcyjnymi warunkami pożyczkowymi oraz promocjami. Dodatkowo firma oferuje bardzo wysokie kwoty pożyczek ratalnych.

Firma pożyczkowa SuperGrosz udziela pożyczek na raty, dla nowych klientów przygotowała ofertę pożyczki w kwocie od 1000 zł do 10 000 zł. Stali klienci mogą starać się o pożyczkę w kwocie do 15 000 zł. Wszystkie zobowiązania są pożyczane na okres od 2 do 48 rat. Pożyczki w SuperGrosz.pl są na dowolny cel.

Pożyczkę w SuperGrosz.pl mogą wziąć osoby, które mają obywatelstwo polskie, ukończyły 18 lat oraz posiadają dowód osobisty, indywidualne konto bankowe oraz własny telefon komórkowy. Sama procedura ubiegania się o pożyczkę została uproszczona do minimum.

SuperGrosz logowanie


Firma pożyczkowa SuperGrosz.pl to błyskawiczne, bezpieczne i uczciwe pożyczki. Serwis przygotowany został w jasny i zrozumiały sposób tak, aby klient, przed rozpoczęciem ubiegania się pożyczkę, mógł zapoznać się ze wszystkimi kosztami związanymi z zaciągnięciem zobowiązania finansowego. Obecnie firma oferuje dwie możliwości składania wniosku o pożyczkę – przez telefon oraz przez internet.

Wnioskowanie przez telefon

W tym przypadku nie trzeba mieć dostępu do internetu, ani nawet konta w banku, ponieważ wypłata gotówki jest możliwa przy pomocy czeku GIRO w placówce Poczty Polskiej lub Banku Pocztowego za okazaniem dowodu tożsamości oraz specjalnego kodu otrzymanego SMS-em na telefon komórkowy.

Wnioskowanie przez Internet

Złożenie wniosku o pożyczkę w serwisie Supergrosz.pl polega przede wszystkim na prawidłowym wypełnieniu formularza. Należy w nim wpisać m.in. dane z dowodu osobistego oraz informację o źródle dochodów i ich wysokości. Po wypełnieniu wniosku należy potwierdzić swoją tożsamość. Firma proponuje, by wybrać jedno z 3 sposobów:

  • Poprzez system Konto X – polega na zalogowaniu się do swojego rachunku poprzez aplikację Konto X. Ten sposób weryfikacji pozwala na błyskawiczne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę;
  • Poprzez przelew 1 zł – polega na przelaniu ze swojego konta kwoty 1 zł na rachunek pożyczkodawcy;
  • Poprzez Giro – polega na przedstawieniu na poczcie przy odbiorze gotówki dowodu osobistego oraz kodu otrzymanego SMS-em.

Pozytywne rozpatrzenie wniosku skutkuje natychmiastowym przelewem gotówki na konto klienta, jeśli nie korzysta on z opcji wypłaty czekiem Giro. Uwaga – zgodnie z umową ramową widniejącą na stronie serwisu, maksymalny czas oczekiwania na gotówkę wynosi 14 dni.

SuperGrosz kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: SuperGrosz Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

E-mail: kontakt@supergrosz.pl

WWW: www.supergrosz.pl

Telefon kontaktowy: 22 102 15 00

Godziny pracy: Pon.- Pt. 8-20 Sob. 9-17

SuperGrosz opinie

Oferta pożyczek ratalnych w Supergrosz jest bardzo interesująca pod wieloma względami. Przede wszystkim umożliwia zaciągnięcie pożyczki osobom nieposiadającym konta w banku lub internetu. Taka opcja daje szansę na pożyczkę np. osobom starszym. Dodatkowymi atutami serwisu są niewątpliwie: proste formalności, brak konieczności przedstawiania jakichkolwiek dokumentów o dochodach, a także szybka weryfikacja wniosków.

Jan 65 lat:

  • Firma oferuje korzystne pożyczki na raty, szybka decyzja i minimum formalności to wielka zaleta pożyczek przez internet.

Piotr 35 lat:

  • Bardzo pozytywnie oceniam pożyczkodawcę, mało formalności i szybka decyzja w sprawie udzielenia pożyczki. Pieniądze otrzymałem bardzo szybko na swoje konto bankowe.

Michał 42 lata:

  • Firma godna polecenia, pieniądze bardzo szybko wpłynęły na moje konto. Wypełnienie wniosku zajęło mi kilka minut a na decyzję czekałem bardzo krótko.

Ewa 39 lat:

  • Obecnie na dzień dzisiejszy to moim zdaniem najlepsza firma pożyczkowa. Firma ma bardzo dobre podejście do klienta, Pani z infolinii była bardzo profesjonalna i rzetelnie odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Firma udziela pożyczki online: wypełniłam wniosek i dostałam pieniądze na konto. I nikt mnie nie wie, że mam kredyt.

Lucyna 70 lat:

  • Instytucja pożyczkowa SuperGrosz wyprzedza inne firmy oferując wysokie pożyczki oraz długi termin spłaty pożyczki i w miarę przystępne warunki umowy. W tej firmie bez problemu przeszłam proces weryfikacyjny i pieniążki przelali na moje konto tego samego dnia.