Solcredit

Firma Solcredit to dość nietypowa marka pożyczkowa, która została założona w 2011 roku i działa obecnie na terenie międzynarodowym. Swoją działalność rozpoczęła w Estonii. Solcredit to pośrednik finansowy ułatwiający wyszukiwanie najlepszych ofert pożyczek pozabankowych na rynku

Solcredit to firma pozabankowa, która w swojej ofercie posiada krótkoterminowe pożyczki online. Firma oferuje pożyczki w wysokości od 100 zł do 5000 zł. Spłata zobowiązania wynosi od 5 do 50 dni. Solcredit oferuje również pierwszą pożyczkę za darmo do 2000 zł z okresem spłaty do 30 dni.

Pożyczka w Solcredit przeznaczona dla osób, które ukończyły 18 rok życia, mają polskie obywatelstwo oraz stałe zameldowanie na terytorium Polski. Ponadto, klient musi posiadać ważny dokument tożsamości, własny rachunek bankowy oraz numer NIP. Również do kontaktu konsultanta z pożyczkobiorcą będzie potrzebne podanie adresu e-mail, jak i numeru telefonu.

Solcredit logowanie

Wnioski o pożyczkę krótkoterminową przez Solcredit można składać przez cały czas — proces jest w całości online. Trzeba jednak pamiętać, że wnioski będą rozpatrywane w godzinach pracy biura obsługi klienta. W celu szybkiego otrzymania pieniędzy należy przejść krótką rejestrację na stronie.

  1. Na początku należy zdecydować, jakiej kwoty potrzebujemy oraz jaki czas zapewni nam optymalną płynność spłaty zobowiązania;
  2. Wypełniamy formularz znajdujący się na stronie internetowej Solcredit, zawierając w nim wszystkie niezbędne dane osobowe potrzebne do realizacji wniosku;
  3. Na podstawie danych wpisanych we wniosku Solcredit wybierze najlepszą ofertę i zaprezentuje ją już po kilku minutach. Jeżeli pożyczkobiorca ją zaakceptuje, zostanie przekierowany bezpośrednio do pożyczkodawcy i będzie mógł dopełnić wszystkich formalności – zweryfikować swoją tożsamość przelewem lub za pomocą błyskawicznej aplikacji;
  4. Jeśli weryfikacja się powiedzie, klient Solcredit zostanie o tym powiadomiony (najczęściej mailowo i SMS-owo) przez firmę pożyczkową, która udzieliła finansowania. Musi przy tym zaakceptować ostateczną ofertę i elektronicznie podpisać umowę;
  5. Jeżeli przejdziemy cały proces pomyślnie, na naszym rachunku bankowym pojawią się pieniądze z pożyczki.

Solcredit kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: FIIZY Ltd.

Siedziba firmy: Toom-Kooli 1, Tallinn, Estonia

E-mail: kontakt@solcredit.pl

WWW: www.solcredit.pl

Telefon kontaktowy: +48222922123

Godziny pracy: 10:00 – 21:00

Solcredit opinie

Firma Solcredit oferuje pożyczki krótkoterminowe w wysokości od 100 do 5 tys. zł. Chwilówkę w Solcredit zaciągamy całkowicie online, za pośrednictwem internetu. Firma stawia obecnie na bezpieczeństwo swoich klientów, przejrzystość w umowie pożyczki, poufność oraz obsługę klienta na jak najwyższym poziomie.

Natan 30 lat:

  • Otrzymałem pożyczkę bez żadnych problemów, wniosek online oraz szybka weryfikacja sprawiają, że pieniądze szybko są przelewane na konto klienta.

Marzanna 26 lat:

  • Wzięłam pożyczkę w Solcredit i jestem bardzo zadowolona, mają dobrą ofertę, dlatego pieniądze otrzymałem tego samego dnia.

Olgierd 51 lat:

  • W Solcredit wypełniania wniosku jest dziecinnie proste. Wniosek złożony online, więc szybko łatwo i wygodnie a pieniądze otrzymałem jeszcze tego samego dnia.

Mieczysław 43 lata:

  • Potrzebowałem natychmiast dodatkowych pieniędzy, natrafiłem na pożyczkę w Solcredit. Miałem możliwość wzięcia pierwszą darmową pożyczkę na 30 dni. Skorzystałem i spłaciłem w terminie.

Pamela 36 lat:

  • Idealna pożyczka na nagłe wydatki, wypełniłam wniosek a po kilku minutach otrzymałam telefon z idealnie dopasowaną ofertą.