Sesje w Raiffeisen

Raiffeisen Bank Polska rozpoczął działalność już w 1991 roku, a od 2013 roku funkcjonuje pod nową nazwą Raiffeisen Polbank, ponieważ połączył się z bankiem Polbank EFG. Bank ten jest jednym z pierwszych na polskim rynku banków z zagranicznym kapitałem. Raiffeisen Polbank jest bankiem uniwersalnych, a jego oferta jest kierowana głównie do Klientów indywidualnych średniej klasy polskiej oraz do firm i przedsiębiorstw.

Raiffeisen bank oferuje produkty inwestycyjne i ubezpieczeniowe, konta osobiste i oszczędnościowe. Jak i również kredyty, lokaty, karty płatnicze do rachunków i kredytowych. W ofercie banku są również dostępne różne promocje, zniżki i specjalne programy dla klientów banku.

Obecnie Raiffeisen zajmuje 13 miejsce wśród banków w Polsce pod względem wartości aktywów. W Polsce znajduje się ponad 300 placówek. Siedziba banku znajduje się w Warszawie.

Chcąc wykonać przelew bankowy należy posiadać rachunek bankowy w Raiffeisen Polbank. To właśnie tutaj dokonamy przelewów typu ELIXIR. Przelewy krajowe ELIXIR to obecnie najpopularniejszy przelew w złotych z Raiffeisen Polbank do dowolnego banku w Polsce. Wykonujesz go najczęściej płacąc rachunki np. za prąd lub czynsz czy też przelewając środki na Twoje konto w innym banku. Przelew ELIXIR Raiffeisen Polbank wykonasz samodzielnie w ramach bankowości internetowej lub bankowości mobilnej Raiffeisen Polbank.

Sesje wychodzące Raiffeisen

Sesja wychodząca to przybliżony czas, w którym przelew powinien być wysłany z rachunku w Raiffeisen Polbank. Z uwagi na duże ilości przelewów, jakie codziennie przechodzą przez systemy Raiffeisen Polbanku czas, kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut. Przelew zostanie wysłany z banku o godzinie:

  • 8:15;
  • 12:15;
  • 15:00.

Sesje przychodzące Raiffeisen

Sesja przychodząca – to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Raiffeisen Polbank. Z uwagi na duże ilości przelewów, jakie codziennie przechodzą przez systemy Raiffeisen to przelew zostanie zaksięgowany kilka minut później. Przelew zostanie zaksięgowany na rachunku banku o godzinie:

  • 10:30 – 11:30;
  • 14:30 – 15:15;
  • 17:30 – 18:00.