Sesje w mBanku

Marka mBank kojarzy się przede wszystkim, jako jedna z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych. Ta nowoczesna instytucja finansowa, swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, sektora małych i średnich firm i korporacji.

Aktualnie mBank oferuje szereg różnego rodzaju rozwiązań, które są na tyle korzystne, że konto u nich pragnie mieć coraz większa liczba osób. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się opcja elektronicznego konta bankowego oraz mBank mobile, do którego dostęp może mieć każdy i to bez konieczności opuszczenia domu.

Wiele ludzi korzysta z zakupów przez internet lub dokonuje płatności za pośrednictwem elektronicznego konta bankowego. Przelew bankowy stał się jedną z najbardziej popularnych, najwygodniejszych i najprostszych metod dokonywania płatności bezgotówkowych.

Obecnie każdy bank ma pełną dowolność w ustalaniu godzin, w których odbierają i przekazują przelewy do systemu Elixir. Przelewy w tym banku można robić niezależnie od pory, 24 godziny na dobę. Wszystkie standardowe przelewy Elixir księgowane są tylko w dni robocze.

Sesje wychodzące mBank

Wiele osób ceni sobie bardzo zalety bankowości elektronicznej i bez przeszkód skorzystają ze standardowych, krajowych przelewów Elixir. Sesje wychodzące to transakcja polegająca na obciążeniu konta klienta danego banku. Najczęściej są to godziny, w których pieniądze ”zostają wysłane” z konta nadawcy przelewu.

I sesja ELIXIR – godzina 5:55

II sesja ELIXIR – godzina 9:55

III sesją ElIXIR — godzina 13:25

Sesje przychodzące mBank

Sesje przychodzące, (czyli księgowanie przelewów) wyznaczają graniczne godziny, do których możliwe jest zaksięgowanie na koncie tego klienta przelewu z innego banku. Nietrudno, więc zrozumieć, że godziny sesji Elixir, mają bardzo duże znaczenie, jeżeli chodzi o czas pojawienia się pieniędzy na koncie. Sesje przychodzące w mBanku to godziny, po których pieniądze powinny być dostępne na koncie odbiorcy przelewu.

I sesja ELIXIR – godzina 12:00

II sesja ELIXIR – godzina 15:00

III sesją ElIXIR — godzina 18:15