Sesje w Deutsche Bank

Instytucja bankowa Deutsche Bank Polska należy do Grupy Deutsche Bank, jednej z czołowych grup finansowych na świecie. Firma bankowa w Polsce działa od 1995 roku i swoją siedzibę ma w Warszawie. Oferta banku głównie skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji oraz innych instytucji finansowych.

Wszyscy klienci mają również dostęp do usług bankowych dzięki sieci około 170 placówek bankowych. Bank uniwersalny, w swojej ofercie posiada konta osobiste i firmowe, karty płatnicze, kredyty, ubezpieczenia i produkty oszczędnościowe. Najlepszym produktem oferowanym przez bank są konta dbNET stworzone z myślą o klientach indywidualnych oraz osobach prowadzących działalność gospodarczą.

Wszystkie banki, w tym i również Deutsche Bank, realizują przelewy za pomocą elektronicznego systemu Elixir. Polega on na przesyłaniu poleceń przelewów między bankami z pośrednictwem KIR. Wymiana ELIXIR, również dla Deutsche Bank, ma miejsce od poniedziałku do piątku (w dni robocze) z pominięciem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Sesje wychodzące Deutsche Bank

Deutsche Bank Polska S.A. należy do Grupy Deutsche Bank, która jest jedną z największych instytucji finansowych na świecie. Obecnie marka specjalizuje się w doradztwie polskim i zagranicznym instytucjom finansowym oraz korporacjom. Doradztwo dotyczy profesjonalnych rozwiązań finansowych. Deutsche Bank stawia na najwyższy standard bezpośredniej obsługi w obszarze bankowości korporacyjnej.

Sesje wychodzące z Deutsche Banku – czyli godziny graniczne, w których bank zaksięgowany przelew wychodzący przekazuje do rozliczenia międzybankowego:

I sesja wychodząca 07:45

II sesja wychodząca 12:00

III sesja wychodząca 15:00

Sesje przychodzące Deutsche Bank

Sesje przychodzące do Deutsche Banku to przybliżony czas, w którym przelew powinien być widoczny na rachunku odbiorcy w Deutsche Bank. Z uwagi na duże ilości przelewów, jakie codziennie przechodzą przez systemy Deutsche Bank aczas, kiedy przelew zostanie zaksięgowany może się różnić od kilku do kilkunastu minut.

I sesja przychodząca 11:00-12:00

II sesja przychodząca 15:00-16:00

III sesja przychodząca 17:00-17:30