Revolut

Każdy, kto planuje urlop za granicą nie musi wyjeżdżać z pełnym portfelem. W dzisiejszych czasach wystarczy karta. W Polsce płatność zbliżeniowa jest bardzo popularna — najpierw pojawił się Android Pay (obecnie: Google Pay), a od 2018 roku Apple Pay. Wygoda i bezproblemowość tego rozwiązania sprawiają, że wiele osób chętnie płaci telefonem niż kartą. Również dość popularną kartą w Polsce jest Revolut.

Karta Revolut stała się podstawowym sposobem płatności za granicą. To idealny sposób, by zaoszczędzić pieniądze na zakupach w sieci i za granicą. Kartę Revolut docenią wszyscy ci, którzy dużo podróżują i płacą przy tym kartą. W przypadku płatności Revolut można sporo zaoszczędzić, względem typowych kart oferowanych przez banki, choć i te oferują nowe konkurencyjne dla Revolut produkty.

Kartę Revolut możemy dodać do aplikacji Wallet i dlatego możemy korzystać z funkcji Apple Pay. Całość jest szybka i prosta, weryfikacja karty odbywa się za pomocą SMS, który przychodzi na nasz telefon.

Czym jest Revolut?

Popularna międzynarodowa karta płatnicza, która rozwiązuje problem płatności w różnych walutach oraz bez dodatkowych opłat to karta Revolut. Revolut to brytyjska spółka fintech, która powstała w 2015 r. a dzisiaj posiada już ponad 3 mln klientów. Jej podstawowym produktem są karty wielowalutowe umożliwiające płacenie na całym świecie bez ponoszenia kosztów przewalutowania.

Karta Revolut ma na celu ułatwienie płatności w różnych walutach przy bardzo korzystnym kursie. Jak i również pozwala na lepszą kontrolę swoich wydatków. Revolut umożliwia też wygodne wysyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami, oferuje karty wirtualne, a także wymianę kryptowalut oraz szereg usług dodatkowych.

Obecnie karta Revolut pozwala na dokonywanie płatności w aż 130 walutach na całym świecie. Najczęściej bez żadnych prowizji, ukrytych opłat czy kosztów przewalutowania, którymi tradycyjnie obciążają nas banki. Podstawowa wersja Revoluta jest w pełni darmowa, co jednak wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Bezpłatna wersja usługi użytkownikom pozwala na płatności do 20 tysięcy zł oraz na wypłaty z bankomatów w kwocie 800 zł. Wszystko to oczywiście w obrębie jednego miesiąca.

Revolut — tanie płatności za granicą

Zabieranie gotówki w podróż wydaje się już przeżytkiem. Przyzwyczailiśmy się do płacenia wszędzie kartą i korzystania z bankomatów. Jedną z niewielu kart jest karta Revolut powiązana z kartą MasterCard.

Wszystkie operacje i płatności wykonywane z jej pomocą zwolnione są z kosztów przewalutowania, a użytkownik ma przez cały czas dostęp do konta z pozycji smartfona. Do tego można korzystać z kart wirtualnych, czyli indywidualnych numerów kart płatniczych przechowywanych w aplikacji. Płacąc tymi kartami w internecie, podajemy wygenerowany numer karty, datę ważności oraz CVV. Zaletą takiej karty jest to, że można ją dezaktywować poprzez aplikację. Zatem nikt oprócz nas jej nie wykorzysta. Konto można zasilić za pomocą przelewu, a także karty kredytowej albo debetowej.

Revolut opinie

Popularna karta Revolut to jeden z nielicznych fintechów, który w oczach setek tysięcy konsumentów stał się realną alternatywą dla banków. Dzięki tej karcie można zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, zarówno podczas wakacyjnych podróży, jak i przy zakupach w internecie. Wielu ludzi już z niej skorzystało, dlatego wielu klientów wyraża się o niej bardzo pozytywnie.

Dominik 26 lat:

  • Za każdym razem jak wyjeżdżam za granicę używam karty Revolut, jak dla mnie posiada ona sporo korzyści.

Monika 33 lat:

  • Karę Revolut używam za każdym razem podczas wakacyjnych podróży. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie trzeba zabierać z domu dużej gotówki.

Jakub 55 lat:

  • Testuje Revolut od kilku miesięcy i jak na razie ma wielki plus u mnie. Kartę można płacić normalnie w Polsce, jak i w innych krajach.

Anna 50 lat:

  • Karta Revolut jest bardzo przydatna szczególnie w wyjazdach zagranicznych.

Miłosz 45 lat:

  • Z tej karty korzystam od 3 miesięcy i jestem bardzo z niej zadowolony. Wszystko jest za darmo tak, że za granicę nie biorę już żadnej gotówki tylko za wszystko płacę kartą.