Ratkomat

Firma Ratkomat jest nowym projektem szybkich pożyczek udzielanych przez Internet. Ratkomat jak sama nazwa wskazuje jest to firma udzielająca pożyczek ratalnych. Obecnie firma przygotowała dla swoich klientów jednolitą ofertę, którą w łatwy sposób można dostosować do swoich potrzeb.

W firmie Ratkomat zarówno nowi, jak i powracający klienci korzystają z jednej oferty i mogą pożyczyć od 2000 do 10 000 złotych do spłaty w równych, miesięcznych ratach. Okres spłaty może się wahać od 12 do 24 miesięcy. Ta firma pożyczkowa oferuje przede wszystkim pożyczki na dowolny cel. Możemy ją wydać na: wakacje, zakup samochodu, zakup mieszkania, zabezpieczenie hipoteki, rozrywkę, artykuły spożywcze, remont, elektronikę, meble, artykuły szkolne i inne.

Warto wiedzieć, że w tej firmie o pożyczkę można się ubiegać, nawet jeśli jest się w trakcie spłacania poprzedniej. Warunkiem jest spłata przynajmniej połowy rat bieżącego zobowiązania. Pożyczkę w tej firmie dostaną tylko te osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • wiek pożyczkobiorcy – od 20 do 80 lat;
 • wymagane dokumenty – ważny dowód osobisty oraz numer PESEL;
 • udokumentowany, stały dochód na terenie RP,;
 • obywatelstwo – polskie obywatelstwo lub karta stałego pobytu na terenie naszego kraju;
 • brak negatywnej historii w rejestrze dłużników BIG (KRD, ERIF, Info Monitor),

Ratkomat logowanie


Firma pożyczkowa Ratkomat oferuje długoterminowe pożyczki na raty online. Jest to oferta przewidziana dla ludzi, którzy mają komputer lub inne mobilne urządzenie z dostępem do internetu.

 1. Wniosek o zaciągnięcie pożyczki znajdziemy na stronie firmy. Tam na wirtualnym kalkulatorze wybieramy kwotę pożyczki oraz czas jej spłaty. Klikamy w “złóż wniosek”;
 2. Zostaniemy przekierowani na formularz, który musimy odpowiednio uzupełnić. Pożyczkodawca poprosi nas o dane osobowe, które znajdziemy w dowodzie osobistym;
 3. Zapoznajemy się ze zgodami, które znajdziemy poniżej i akceptujemy je;
 4. Decyzję o przyznaniu pożyczki na raty w Ratkomat uzyskamy już tego samego dnia, w którym wyślemy wniosek. Konsultant zadzwoni do nas z informacją lub wyśle stosowną wiadomość e-mail;
 5. Jeżeli otrzymamy pozytywną odpowiedź, pozostaje nam jedynie czekać na umowę, którą otrzymamy na wskazany przez nas adres. Do naszego domu zawita kurier z umową, którą zobowiązani będziemy podpisać, jeżeli jesteśmy zainteresowani zaciągnięciem pożyczki ratalnej w Ratkomat;
 6. Po otrzymaniu umowy, pożyczkodawca wykona przelew pożyczki na wskazany numer rachunku bankowego, pieniądze możemy również otrzymać za pomocą czeku GIRO w najbliższej placówce pocztowej.

Ratkomat kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Salelifter Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Raciborska 35 A, Rybnik

E-mail: kontakt@ratkomat.pl

WWW: www.ratkomat.pl

Telefon kontaktowy: 801 40 40 40

Ratkomat opinie

Matka Ratkomat to pożyczka gotówkowa, którą możesz wziąć całkowicie przez internet. Wyróżnia się większą kwotą do pożyczenia oraz dłuższym terminem spłaty. Wielu ludzi chwiali sobie takie pożyczanie.

Radek 30 lat:

 • Potrzebowałem pożyczki na naprawę auta, dzięki pożyczce w Ratkomat szybko i bezproblemowo otrzymałem dodatkowy zastrzyk gotówki.

Anna 36 lat:

 • Pożyczka od Ratkomat to najlepsze, co mnie spotkało, mogłam spokojnie opłacić kurs języka. Pożyczkę obecnie spłacam dogodnych dla siebie ratach.

Urszula 45 lat:

 • Pożyczkę brałam w tej firmie już kilka razy i nigdy mnie nie zawiedli. Wniosek o pożyczkę można wypełnić bardzo szybko i bez żadnych problemów. Firma nie wymaga również żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu.

Andrzej 65 lat:

 • Pożyczka w tej firmie to strzał w dziesiątkę. Dostałem wysoką kwotę, którą mogę spłacać w dopasowanych to moich potrzeb ratach. W tej firmie możliwe jest szybkie rozpatrzenie wniosku a w razie pytań jest możliwość skorzystania z chata na stronie i porozmawiać z konsultantem.

Monika 32 lata:

 • Firma Ratkomat, póki, co jest dla mnie najlepsza. W umowie nie ma żadnych haczyków dlatego polecam ją innym.