Rapida Money

Znane powiedzenie mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, ale za to bardzo ułatwiają życie. Trudno się z nim nie zgodzić. Tempo życia ciągle wzrasta, podatki, koszty, opłaty wzrastają. A wydatki cały czas się powiększają. W dzisiejszych czasach ciężko jest zaoszczędzić pieniądze na kolonie dziecka, na ślub koleżanki. Oraz na leczenie w poważnej chorobie. A także ciężko odłożyć pieniądz na wyprawkę szkolną, na wakacje czy na droższy prezent, We współczesnym świecie najlepszą opcją jest wzięcie pożyczki od firm pozabankowych.  Takową pożyczkę może nam udzielić firma Rapida Money.

Rapida Money logowanie

Rapida Money to brytyjska firma pożyczkowa, która już od wielu lat udziela pożyczek ratalnych.  Można  w tej firmie  wnioskować o gotówkę od 2500 zł do 25 000 zł. Pożyczka może zostać rozłożona na okres kredytowy 12, 24, 36 lub 48 miesięcy. Jej koszt jest ustalany indywidualnie i zależy między innymi od wysokości wnioskowanej kwoty. Oraz od ilości rat. Firma pożyczkowa jako jedna z niewielu firm w Polsce udziela pożyczek ratalnych. Zwykle osobom z negatywną historią kredytową. A także z zadłużeniem oraz nieposiadającym żadnego dochodu. Rapida charakteryzuje się bardzo niskimi wymogami wobec swoich klientów. Nie oznacza to jednak, że nie stawia żadnych warunków.

Aby móc złożyć wniosek w Rapida Money i ubiegać się o pożyczkę ratalną należy:

 • Mieć więcej niż 18 lat i mniej niż 75 lat;
 • Mieć polskie obywatelstwo lub kartę stałego pobytu na terenie naszego kraju;
 • Nie zalegać ze spłatą innych pożyczek w Rapida Money;
 • Mieć pełną zdolność do czynności prawnych;
 • Nie być w trakcie postępowania o ogłoszenie upadłości konsumenckiej;
 • Wykazać zdolność do spłacenia miesięcznej raty;
 • Wskazać gwaranta, który będzie zabezpieczeniem pożyczki.

Gwarantem pożyczki w Rapida Money może zostać dowolna osoba, np. współmałżonek wnioskodawcy, jego rodzic, krewny, sąsiad czy znajomy. Gwarant powinien być pełnoletni, powinien znać pożyczkobiorcę. A także powinien mieć pozytywną historię kredytową oraz musi posiadać nieruchomość na terenie Polski.

Osoba, która chce wziąć pożyczkę powinna wybrać kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Wypełniamy krótki wniosek o pożyczkę i wskazujemy poręczyciela. Firma pożyczkowa wysyła zapytanie do poręczyciela. Po czym konsultant dzwoni z weryfikacją do klienta oraz do poręczyciela. Pieniądze zostaną wpłacone na konto poręczyciela, który przekazuje je pożyczkobiorcy w dowolnej formie. Może to być przelew, gotówka albo czek.

Rapida kontakt

Rapida sp. z o.o.

Ul. Elektoralna 13/121

00-137 Warszawa

Dane kontaktowe:

telefon: 22 292 22 91

e-mail: czesc@rapidamoney.pl

Rapida opinie

Rapida Money ma uznanie na rynku pożyczkowym, ponieważ wspiera sytuację finansową ludzi ze złą historią kredytową oraz niskimi dochodami. Więcej opinii na temat pożyczki tutaj:

Julian, lat 45:

 • Dobra uczciwa firma, która istnieje od długiego czasu. Moim zdaniem można im zaufać.

Gabriela, lat 33:

 • Ja jestem bardzo zadowolona, znalazłam gwaranta w rodzinie bez zbędnych formalności pożyczka była na drugi dzień na koncie. Raty na 48 miesięcy. Jestem bardzo zadowolona. POLECAM, POLECAM

Kinga 40 lat:

 • Jeśli tylko macie poręczyciela, to można śmiało brać pożyczkę. Rapida nie robi problemów, jeśli wskaże się gwaranta. Wniosek jest prosty i zrozumiały, warunki spłaty tez całkiem atrakcyjne.

Włodek 55 lat:

 • Trochę ciekawe, ze gwarant może być młodszy niż pożyczkobiorca. Ale dla mnie ok, ważne że otrzymałem pożyczkę której potrzebowałem. Cieszy mnie łatwy proces aplikowania i mam nadzieję, że firma się utrzyma z takimi atrakcyjnymi warunkami.

Janina 60 lat:

 • W firmie brałam pożyczkę już 4 raz. 4. To najlepszy Pożyczkodawca jakiego przyszło mi poznać ( mam lekkie problemy finansowe i czasami muszę się wspomóc chwilówka). Oferta jest wyjątkowo dobra, a cennik atrakcyjny. firma uczciwa i godna polecenia!

Lilka 41 lat:

 • Jestem świeżo po spłaceniu pożyczki na kwotę 10 tysięcy złotych. Miałam rozłożone spłaty na 24 miesięcy i jestem zadowolona – nie czułam się, jakbym miała w ogóle kredyt. Firma nie dzwoniła, a ja sobie spłacałam w terminie pieniądze. Dyskretnie i rzetelnie, bardzo sobie cenie takie podejście.