Provident Pożyczka samoobsługowa promocja

Marzec to miesiąc, w którym Provident uruchomił trzy nowe promocje. Dwie z nich dotyczą pożyczki wypłacanej przelewem i spłacanej z konta, a trzecia dotyczy zwykłej pożyczki spłacanej gotówką u doradcy w domu klienta. Do dwóch pierwszych Provident rozdaje bliżej nieokreślony tablet marki Lenovo, w trzeciej wersji firma gwarantuje najtańszą pożyczkę na rynku.

Pożyczka Samoobsługowa z tabletem gratis.

W marcu 2016 roku Provident rozdaje tablety do pożyczek zawartych przez internet, spłacanych w miesięcznych ratach. Promocja trwa od 2 do 29 marca 2016 roku i aby otrzymać tablet należy zawrzeć umowę pożyczki przez internet spłacanej przelewem na konto w 6, 12, 18 lub 24 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki co najmniej 2000 zł.

Tablet Gratis z Pożyczką Dopasowaną

„Tablet Gratis z Pożyczką Dopasowaną” w Provident to promocja, w której firma daje tablet do pożyczki zawartej w wariancie „dopasowana” z dodatkowym ubezpieczeniem „Pakiet Medyczny”. Promocja trwa od 2 do 29 marca 2016 roku i aby otrzymać tablet należy zawrzeć umowę pożyczki z doradcą wypłacanej na konto i spłacanej przelewem w 6, 12, 18 lub 24 miesięcznych ratach o całkowitej kwocie pożyczki co najmniej 2000 zł. Promocja dotyczy nowych klientów, czyli takich, którzy w ciągu ostatnich 26 tygodni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie nie mieli w Providentem żadnej pożyczki.

Gwarancja Najniższej Raty

Gwarancja Najniższej Raty to promocja w Provident dotycząca pożyczki spłacanej w tygodniowych ratach gotówką w domu klienta przy pomocy doradcy. Promocja trwa od 2 do 29 marca i może w niej wziąć każdy klient, który zawrze umowę pożyczki spłacanej w tygodniowych ratach w okresie trwania promocji. W uproszczeniu promocja Gwarancja Najniższej Raty w Provident polega na tym, że jeśli znajdziemy na rynku inną, tańszą pożyczkę (na identycznych warunkach, czyli spłacaną w domu w tygodniowych ratach, na tę samą kwotę i na ten sam okres) firma w ramach nagrody zwróci różnice w ratach.

Provident pożyczka samoobsługowa