Profi Credit

Firma Profi Credit uznawany jest za jedną z największych firm pożyczkowych. Profi Credit swoją siedzibę ma Bielsku-Białej. Oprócz tego posiada również ponad 130 oddziałów na terenie całej Polski. Pożyczki w Profi Credit skierowane są do osób prywatnych, jak i tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Na pożyczkę online w Profi Credit mogą liczyć także ci klienci, którzy mają niespłacone inne zobowiązania. Marka ta udziela pożyczek tym, którzy nie mogą uzyskać kredytu w banku.

Profi Credit jest jedną z największych firm w Polsce udzielających pożyczek ratalnych oraz jedną z nielicznych na rynku firm pozabankowych, która udziela pożyczki w wysokości od 1000 do 25 000 zł ze spłatą maksymalnie do 36 miesięcy. Przedsiębiorca zaś może liczyć na kwotę do 6000 zł. Pieniądze są dostępne dla wszystkich osób, które uzyskują stały dochód, przedsiębiorców, emerytów i rencistów.

Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na różnego rodzaju wydatki, takie jak: remont mieszkania, pożyczka ratalna na konsolidacje chwilówek oraz na rozwój firmy.

Profi Credit logowanie


Firma pozabankowa Profi Credit udziela długoterminowych pożyczek na większe kwoty. W firmie tej maksymalna kwota pożyczki to nawet 25 000 zł ze spłatą rozłożoną maksymalnie na 36 miesięcy. Profi Credit oferuje swoje pożyczki osobom, które:

 • Są w wieku 18-80 lat;
 • Muszą być obywatelami polski i muszą posiadać polski dowód osobisty;
 • dla osób, które są zameldowane i mieszkają na stałe w Polsce;
 • otrzymują regularne dochody;
 • Oraz osoby, które nie figurują w żadnym rejestrze dłużników;
 • Mają konto bankowe w polskim banku i numer telefonu komórkowego.

Instytucja pozabankowa Profi Credit udziela niestandardowych pożyczek, które odbiegają nieco procedurą od zwykłych pożyczek online, niezależnych od sposobu weryfikacji tożsamości. Dodatkowe pieniądze w Profi Credit można uzyskać w następujący sposób:

 1. Wypełniamy formularz kontaktowy. Wpisujemy w nim podstawowe dane: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz kod pocztowy;
 2. Gdy wniosek wpłynie to firmy to w ciągu kilku minut skontaktuje się z nami agent z infolinii Profi Credit. Podczas rozmowy konsultant uzyskuje od nas kilka dodatkowych danych i przedstawia dedykowaną ofertę;
 3. Po pozytywnej decyzji, pożyczkodawca, jak i kredytobiorca podpisują umowę;
 4. W przypadku dopełnienia wszystkich formalności pieniądze szybko powędrują na konto bankowe Klienta.

Profi Credit kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: PROFI CREDIT Polska S.A.

Siedziba firmy: ul. Browarna 2, Bielsko Biała

E-mail: info@proficredit.pl

WWW: www.proficredit.pl

Telefon kontaktowy: 801 805 806

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 20:00

Profi Credit opinie

Profi Credit Poland to rzetelny i sprawdzony pożyczkodawca, który na polskim rynku istnieje od 2004 roku. Firma pożyczkowa Profi Credit to firma świadcząca najwyższą, jakość usług w branży szybkich pożyczek.

Norbert 34 lata:

 • Pożyczka od tej firmy pozwoliła mi na zakup potrzebnych materiałów do firmy, uzyskałem największą kwotę. Polecam.

Beata 30 lat:

 • Firma pozabankowa dla stałych klientów przygotowała świetne warunki, dlatego tak często korzystam i nigdy się nie zawiodłam. Spłatę rozłożoną mam na dogodne raty.

Kamil 60 lat:

 • Pożyczka od tej firmy jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pieniędzy na remont mieszkania. Obecnie spłacam raty pożyczki sumiennie i terminowo.

Karolina 28 lat:

 • Zaciągnęłam w tej firmie miesiąc temu pożyczkę i swojej decyzji nie żałuję. Spłatę udało mi się rozłożyć na niewielkie raty, dzięki czemu jestem w stanie spłacać je o czasie.

Stanisław 45 lat:

 • Pożyczka została wzięta a umowa została sporządzona w sposób zrozumiały, nie było w nim żadnych ukrytych zapisów.