Pożyczki pozabankowe

Pożyczki pozabankowe na raty będą doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających oferty pożyczki, którą będą mogli spłacić w równych ratach. Tego typu produkty finansowe są idealnym odpowiednikiem szybkich chwilówek, które proponuje większość instytucji pozabankowych. Zazwyczaj udzielane są na więcej niż 60 dni i mogą być rozłożone na raty miesięczne lub tygodniowe. Sprawdź, komu jeszcze dedykowane są tego typu pożyczki gotówkowe.

Pożyczki pozabankowe na raty

Cały proces przyznania pożyczki pozabankowej na raty przebiega bardzo sprawnie i szybko, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się dodatkową gotówką po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego. Większość instytucji pozabankowych proponuje takie rozwiązanie również nowym klientom. Tego typu pożyczki pozabankowe dla zadłużonych zapewniają niesamowity komfort, ale też pozwalają na dłuższy okres spłaty zobowiązania dostosowany do potrzeb pożyczkobiorcy.

Aby tego było mało, pożyczki ratalne pozwalają na oszczędność czasu, dlatego coraz częściej sięgają po nie osoby, które nie dysponują dużą ilością czasu na wizytę w placówce banku czy załatwienie dodatkowych formalności. Klienci ubiegający się o pożyczki pozabankowe dla zadłużonych na raty mogą też liczyć na całkowite bezpieczeństwo transakcji. Firmy pożyczkowe zapewniają, że dane każdego klienta są chronione, a przyznana im pożyczka bezpiecznie znajdzie się na ich koncie bankowym.

Nowe pożyczki pozabankowe

Procedura ubiegania się o pożyczkę ratalną jest bardzo prosta. Wystarczy, że potencjalny klient określi kwotę i okres spłaty na stronie internetowej danej firmy pożyczkowej, a następnie wypełni wniosek pożyczkowy. Następnie poczeka kilka minut na rozpatrzenie wniosku. Równie szybko potrwa wysłanie przelewu na konto bankowe klienta po zatwierdzeniu umowy.

Pożyczki pozabankowe na raty są szczególnie dedykowane osobom, które chcą pożyczyć większą ilość gotówki i spłacić ją w równych ratach. Na taki produkt finansowy coraz chętniej decydują się osoby, które potrzebują szybkiego zastrzyku pożyczki bez wychodzenia z domu. Pożyczki ratalne będą też idealnym rozwiązaniem dla osób zadłużonych, ponieważ większość firm nie weryfikuje potencjalnego klienta w BIK.