Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Pożyczka długoterminowa inaczej pożyczka ratalna to w dzisiejszych czasach najpopularniejszy produkt dostępny na rynku. Tego typu pożyczkę oferuje coraz więcej firm specjalizujących się w udzielaniu pożyczek. Pożyczki te charakteryzują się dłuższym okresem spłaty oraz możliwością wzięcia większej kwoty pieniędzy. Obecnie w niektórych firmach możemy pożyczyć od 1000 zł do 25 tysięcy zł z okresem spłaty do 48 miesięcy. Pożyczkę długoterminową przede wszystkim spłaca się w równych ratach, dlatego jest to opcja którą chwalą sobie osoby pożyczające.

Na rynku obecnie istnieje wiele firm pożyczkowych oferujących pożyczki długoterminowe na dowolny cel. Większość osób, które pożyczają od razu pieniądze wydają na spłatę poprzedniego długu. Pożyczone pieniądze również przeznaczają na bieżące rachunki lub za zakup sprzętu AGD i RTV. Dużą kwotę pieniędzy można również przeznaczyć na zakup auta lub na remont mieszkania.

Czym jest pożyczka długoterminowa?

Pożyczki długoterminowe stanowią bardzo atrakcyjny produkt sektora pozabankowego. Pożyczki długoterminowe online, czyli pożyczki na raty, wyróżniają się długim okresem kredytowania i większą kwotą pożyczki. Pożyczkę długoterminową może otrzymać każda osoba, która jest oceniana indywidualnie pod kątem zdolności kredytowej. Jednak zawsze pożyczkobiorca musi posiadać:

 • Polskie obywatelstwo;
 • Wiek, co najmniej 18 lat;
 • Udokumentowane stałe dochody;
 • Dowód osobisty;
 • Konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Pożyczki długoterminowe przez internet to opcja, którą wybiera każda osoba, która potrzebuję większą kwotę pieniędzy. W ten sposób mamy dość uproszczoną procedurę wnioskowania. Ponieważ nie musimy wychodzić z domu i stać w kolejkach. Pożyczanie online to wielkie udogodnienie dla osób niepełnosprawnych. Wnioskowanie o pożyczkę długoterminową praktycznie nie wyróżnia się zbytnio na tle pożyczek krótkoterminowych.

W celu zawnioskowania o pożyczkę należy posiadać mobilne urządzenie z dostępem do internetu. Gdy już się zdecydujemy na konkretną pożyczkę. Należy wypełnić krótki wniosek o pożyczkę, który znajduję się na stronie pożyczkodawcy. W formularzu należy wypełnić podstawowe dane osobowe. Przed podpisaniem umowy należy również zaznajomić się dokładnie z regulaminem pożyczki. Następnie należy wykonać przelew weryfikacyjny w celu sprawdzenia naszych danych. Gdy dostaniemy pozytywną odpowiedź rozpatrzenia wniosku. Pieniądze zostaną w kilkanaście minut przesłane na nasz konto.

Lista pożyczek długoterminowych online

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej instytucji pozabankowych, które udzielają pożyczek długoterminowych. Pożyczki te charakteryzują się wyższą kwotą pożyczania oraz długim okresem kredytowania do 24, 32 lub 48 miesięcy. Pożyczka od instytucji pozabankowych jest najlepszą opcją wtedy, gdy bank nie chce udzielić nam kredytu. Pozyskane środki mogą pomóc w sfinansowaniu remontu mieszkania czy zakupu używanego samochodu.

Pożyczka długoterminowa online jest idealna dla osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Opcja ta uwzględnia pożyczanie przez internet, które jest bardzo proste i wygodne. O pożyczkę możemy wnioskować, kiedy chcemy wystarczy mieć tylko komputer z dostępem do internetu. Jest to ogromne udogodnienie, ponieważ nie musimy martwić się dojazdami, ani formalnościami. Osoby, które decydują się na pożyczkę długoterminową powinny przede wszystkim zwrócić uwagę na:

 • Całkowitą kwotę pożyczki;
 • Czas trwania umowy;
 • Wysokość miesięcznej raty;
 • Całkowitą kwotę do zapłaty;
 • Całkowity koszt pożyczki, wysokość opłaty przygotowawczej, wysokość opłaty prowizyjnej;
 • A także, jaka będzie kwota odsetek; stopa oprocentowania w skali roku.