Pożyczki na raty miesięczne przez Internet

Pożyczki na raty udzielane są zarówno przez banki, jak i firmy pożyczkowe. Wszystkie te instytucje stanowią szybkie źródło gotówki, ale różnią się terminem spłaty. Jednak w ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się pożyczki przez internet rozłożone na raty. Taką pożyczkę uzyska student, emeryt, bezrobotny itd. Pożyczki na raty mogą być udzielone na dowód, bez zaświadczeń, a nawet w domu u klienta lub przez internet. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu możesz pożyczyć większą kwotę, aby sfinansować istotną dla siebie inwestycję. Może to być remont mieszkania, kupno samochodu lub opłacenie rodzinnych wakacji.

Pozabankowe pożyczki ratalne charakteryzują się wyższymi opłatami od chwilówek, ale dają możliwość uzyskania wyższej kwoty (nawet do 25 000 zł) oraz posiadają długi okres spłaty (do 48 miesięcy). Biorąc pożyczkę na raty możesz uzyskać więcej gotówki przy stosunkowo niskiej miesięcznej racie.

Decydując się na jakiekolwiek formę pożyczki zwracajmy, więc uwagę nie tylko na poziom oprocentowania, ale również na wszelkie koszty związane z udzieleniem pożyczki przez internet.

Miesięczna rata — pożyczka ratalna

Pożyczki na raty to jedne z najpopularniejszych rozwiązań finansowych, które umożliwiają zdobycie pieniędzy na dowolny cel w kilka chwil. Każda osoba, która decyduje się na pożyczkę powinna ją zaplanować „od A do Z”. Na koszt pożyczki ratalnej składa się wiele czynników. Należą do nich:

  • maksymalna rata, na jaką możemy sobie pozwolić oraz czas spłaty;
  • oprocentowanie: maksymalnie może wynieść 10 proc.;
  • prowizja: stanowi procent od pożyczonej sumy (zawsze warto dokładnie sprawdzić, ile wynosi, by nie przepłacić);
  • opłata przygotowawcza: kwota pobierana za przygotowanie gotówki, dokumentów i umowy pożyczkowej oraz weryfikację klienta – może stanowić nawet ¼ kwoty pożyczki;
  • opłata administracyjna: koszty związane z zarządzaniem Twoją aktywną pożyczką, pobierana jest co miesiąc razem z ratą i zazwyczaj wynosi min. 25 zł;
  • ewentualne opłaty dodatkowe: opłata za obsługę w mieszkaniu klienta, za wezwanie do zapłaty, monit telefoniczny, przedłużenie terminu spłaty.

Pozabankowe pożyczki ratalne


W Polsce firm oferujących pożyczki na raty przez internet przybywa z dnia na dzień. Wielu Polaków, jeśli znajdzie się w trudnej sytuacji finansowej, próbuje ratować się pożyczką przez internet. Pożyczki na raty to jeden z najczęściej wybieranych produktów przez osoby, które szybko potrzebują gotówki.

Pożyczki na raty są doskonałym rozwiązaniem, gdy w planach są dość duże wydatki. Pożyczka ta przeznaczona dla osób, które nie są w stanie spłacić zobowiązania w krótkim czasie. Najczęściej pożyczki na raty są polecane tym osobom, które potrzebują pieniędzy na remont lub wymianę zepsutego sprzętu czy naprawę samochodu.

Pożyczki na raty przez Internet dają nam możliwość pożyczenia zróżnicowanych kwot. Dzięki którym pokryjemy te najpilniejsze wydatki po większe sumy, nawet do 25 000 złotych na okres spłaty do 4 lat.

O pożyczki na raty przez Internet ubiegać się może ten, kto potrzebuje większej gotówki, a nie może starać się o kredyt w banku. Co więcej, o pożyczkę na raty możemy się starać przez internet. Proces ubiegania się o pożyczkę online jest niezwykle prosty. Najpierw musimy przejść do formularza, wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a na koniec wypełnić wniosek, starannie uzupełniając wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę pola.