Pożyczki dla osób z komornikiem

W dzisiejszych czasach pożyczkę dostanie każda osoba, nie zależnie w jak trudnej sytuacji się znalazła. Nagła potrzeba finansowa może przydarzyć się każdemu. Jedynym sposobem wyjścia z trudnej sytuacji jest wzięcie pożyczki lub kredytu z banku lub od instytucji pozabankowych.

Na polskim rynku usług finansowych oferowanych przez instytucje pozabankowe jest bardzo dużo. Osoby, które mają komornika również mogą pożyczyć pieniądze. Niektóre instytucje pozabankowe oferują pożyczki dla zadłużonych z komornikiem. Obecnie w internecie można znaleźć sporo stron z porównywarkami tego typu ofert. Wystarczy tylko usiąść chwilę przed komputerem i znaleźć firmę, która będzie spełniała kilka parametrów.

Po pierwsze firma nie może sprawdzać bazy BIK. Ponieważ jeśli nasz raport w Biurze Informacji Kredytowej zostanie sprawdzony, pożyczkodawca odrzuci nasz wniosek ze względu na wysokie opóźnienie w spłacie poprzedniego zobowiązania. Następnym wymogiem jest inna metoda wypłaty pożyczki niż rachunek bankowy. Przelew bankowy zwykle zostaje zablokowany przez komornika, więc pożyczone pieniądze natychmiast zostałyby zajęte. Ostatnim warunkiem jest możliwość spłaty poprzez przelew pocztowy lub inny, bez używania banków. Obecnie istnieje wiele firmy pożyczkowych, które spełniają te warunki i pożyczają osobom z komornikiem,

Czy z komornikiem można dostać kredyt?

Moment, w którym komornik zajmuje pensję, emeryturę czy konto bankowe dostarcza zmartwień. Największe kłopoty mają rodziny wielodzietne, zwykle niemogące sobie poradzić ze spłatą zadłużenia. Przyczynami mogą być zwolnienie z pracy, choroba, wypadek lub inne niespodziewane okoliczności. Z każdej sytuacji da się wyjść, dlatego pożyczka online z komornikiem to idealny produkt dla tych, którzy chcą wyjść na prostą i odzyskać komfort życia.

Najczęściej poszukiwaną w sieci jest pozabankowa pożyczka dla zadłużonych bez BIK, KRD i BIG, pożyczka bez weryfikacji w bazach dłużników. Pożyczka z komornikiem może rozwiązać problemy finansowe i pomóc w spłacie długu.

Przed złożeniem wniosku należy oczywiście przede wszystkim dokładnie zapoznać się z warunkami pożyczki. Interesować powinny nas nie tylko takie parametry jak oprocentowanie oraz długość okresu spłaty, lecz także wymagania stawiane przez firmę potencjalnemu pożyczkodawcy. Niektóre firmy pozabankowe świadczących takie usługi, jak pożyczki z komornikiem, wymagają na przykład zaświadczenia o posiadaniu nieruchomości lub wymagają poręczyciela.

Jakie warunki trzeba spełniać?

Osoby z zajęciami komorniczymi mogą starać się o pożyczkę pozabankową przez Internet. Pożyczka z komornikiem przez internet adresowana jest praktycznie do wszystkich klientów, których majątek lub pensja zostały przejęte przez komornika. W związku z tym nie muszą oni posiadać nienagannej historii w BIK, BIG, czy KRD. Następnym udogodnieniem jest także to, że nie ma potrzeby dostarczania umów o pracę i jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach, z ZUS lub US. Jednak nawet w przypadku ubiegania się o pożyczkę z komornikiem należy spełnić kilka podstawowych warunków, takich jak:

  • polskie obywatelstwo;
  • ważny dowód osobisty;
  • zameldowanie lub stałe zamieszkanie na terenie Polski;
  • spełnienie kryterium przedziału wiekowego, najczęściej od 20 do 70 lat;
  • Posiadać rachunek osobisty w jednym z polskich banków;
  • należy mieć zdolność kredytową;
  • Należy mieć telefon komórkowy z polskim numerem oraz adres e-mail.