PożyczkaGo

Mało znana marka PożyczkaGo to polska firma należąca do grona najmłodszych firm pożyczkowych na rynku. Firma należy do spółki Vippo, która działa od marca 2017 roku. PożyczkaGo jest profesjonalną firmą, zajmującą się internetowymi usługami finansowymi. Jej działalność ukierunkowana została na udzielanie chwilówek oraz długoterminowych ratalnych pożyczek przez internet.

W PożyczkaGo możesz ubiegać się o dwa rodzaje pożyczek: ratalną i chwilówkę.

 • Oferta pożyczki ratalnej dotyczy kwot od 600 zł do 5 000 zł z okresem spłaty od 2 do 6 miesięcy. W razie trudności ze spłatą można skorzystać z refinansowania. Wniosek o udzielenie pożyczki refinansującej złożysz za pośrednictwem Profilu Klienta;
 • Pierwsza pożyczka za darmo dla nowych klientów w kwocie od 200 zł do 2 000 zł z okresem spłaty od 10 do 30 dni. Pożyczkodawca nie oferuje usługi przedłużenia pożyczki. Brak spłaty będzie, zatem skutkować naliczaniem odsetek karnych oraz działaniami windykacyjnymi.

Pożyczkę w PożyczkaGo otrzyma każda osoba, która ma polskie obywatelstwo i stały adres zameldowania na terenie kraju. Jak i również pożyczkę otrzyma osoba, która posiada ważny dowód osobisty i aktywny numer telefonu komórkowego. Konieczne jest także bycie w wymaganym przez pożyczkodawcę wieku, posiadanie stałego, udokumentowanego dochodu i niefigurowanie w żadnej z baz dłużników.

PożyczkaGo logowanie

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną jest prosty i przebiega całkowicie drogą online, bez konieczności wychodzenia z domu. Tak naprawdę proces wnioskowania o pożyczkę składa się zaledwie z kilku etapów, a całość nie powinna zająć więcej niż kilkanaście minut.

 1. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej kwoty zobowiązania oraz okresu spłaty;
 2. Kolejnym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza online, podając jedynie niezbędne dane osobowe, m.in. imię i nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu;
 3. Po zaakceptowaniu oferty pożyczki, klient musi dokonać również przelewu weryfikacyjnego, który potwierdzi podane wcześniej informacje;
 4. Ostateczną decyzję o przyznaniu zobowiązania pożyczkobiorca otrzyma jeszcze tego samego dnia na zweryfikowany wcześniej adres e-mailowy lub przez telefon;
 5. Po odebraniu pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki ratalnej należy przeczytać wszystkie dokumenty dostarczone na wskazany we wniosku adres e-mail, zapoznać się z warunkami umowy oraz określonymi terminami spłaty zobowiązania;
 6. Najpóźniej w następnym dniu roboczym od momentu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego, klient otrzyma gotówkę na konto bankowe. Następnie może dowolnie dysponować otrzymanymi środkami.

PożyczkaGo kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Vippo Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Solec 22, Warszawa

E-mail: info@pozyczkago.pl

WWW: www.pozyczkago.pl

Telefon kontaktowy: (22) 3 76 00 76

PożyczkaGo opinie

Marka PożyczkaGO oferuje pożyczki krótkoterminowe, jak i pożyczki ratalne. Pożyczka cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim minimum formalności oraz jasne i przejrzyste warunki pożyczania.

Lidka 55 lat:

 • Starałam się o pożyczkę w tej firmie i się nie zawiodłam, wniosek wypełniony online a pieniądze na koncie następnego dnia.

Damian 32 lata:

 • PożyczkaGo udzieliła mi pierwszą pożyczkę za darmo, wniosek wypełniłem w kilka minut a decyzja o przyznaniu pożyczki zapadła w bardzo krótkim czasie.

Norbert 26 lat:

 • Firma PożyczkaGo udzieliła mi odpowiednich pieniędzy na wesele, po miesiącu oddałem odpowiednią sumę.

Błażej 29 lat:

 • W tej firmie otrzymałem pożyczkę ratalną z minimalną ilością formalności. Dzięki w pełni zautomatyzowanej procedurze wszystkie niezbędne kroki wykonałem przez internet, oszczędzając czas.

Wiesia 44 lata:

 • Pierwsza darmowa pożyczka w tej firmie pozwoliła mi wyjechać na wymarzone wakacje. Wniosek złożyłam online, weryfikacja przebiegła bardzo szybko a pieniądze następnego dnia zostały przelane na moje konto.