Pożyczka plus

Profesjonalizm i międzynarodowe doświadczenie całego zespołu sprawiają, że Pożyczka Plus jedną z najszybciej rozwijających się firm udzielających pożyczek pozabankowych na rynku. Marka Pożyczka Plus należy do Aventus Group Sp. z o.o., to część międzynarodowej grupy UAB Aventus Capital, która działa w kilku krajach.

Pożyczka Plus to propozycja szybkiej pożyczki przez internet w kwocie od 200 zł do 8 000 zł na okres spłaty od 5 do 45 dni. Należy pamiętać, że nowi klienci mogą pozwolić sobie na kwotę 2 000 zł ze spłatą do 30 dni. Jest to pożyczka z RRSO wynoszącym 0%, a więc jest to zupełnie darmowa pożyczka. Okres kredytowania kolejnych pożyczek w tej firmie wynosi 15,30 lub 45 dni.

O pożyczkę w tej firmie może się starać każda osoba, która spełni wymagania określone przez pożyczkodawcę. Osoba pożyczająca powinna być w wieku od 21 do 73 lat. Wnioskujący powinni być obywatelami RP, a także posiadać stałe zatrudnienie. Bardzo ważna dla pożyczkodawcy jest także zdolność kredytowa. Oprócz tego należy również posiadać konto w banku, numer telefonu komórkowego oraz ważny dowód osobisty.

Pożyczka plus logowanie


Firma Pożyczka Plus jest solidną firmą, które prezentuje jasne i przejrzyste warunki udzielania pożyczek. Ponadto oferuje promocje dla nowych klientów oraz możliwość ich refinansowania w przypadku braku możliwości terminowej spłaty. Pożyczkę w tej firmie uzyskamy wypełniając wniosek na stronie pożyczkodawcy.

 1. Pierwszym krokiem, jaki należy uczynić, to wybrać za pomocą suwaków interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty;
 2. Jeszcze przed złożeniem wniosku pożyczkobiorca musi utworzyć konto klienta, w którym znajdą się wszystkie szczegóły pożyczkowe. W tym celu musi wpisać w formularzu swoje imię i nazwisko, numer dowodu osobistego oraz numer PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail;
 3. Następnym krokiem jest dokonanie płatności weryfikacyjnej na kwotę 1 grosza na konto pożyczkodawcy. Możemy również ekspresowo potwierdzić nasze dane, korzystając z usługi Kontomatik;
 4. Po dokonaniu opłaty otrzymamy jednorazowe hasło SMS, które pomoże nam zalogować się do serwisu. To właśnie z niego powinniśmy wysłać uzupełniony wniosek;
 5. Następnie Kredytodawca musi rozpatrzyć nasz wniosek i zdecydować, czy jesteśmy rzetelnymi klientam;
 6. O pozytywnej decyzji firma powiadamia pożyczkobiorców o przyznaniu pożyczki zarówno SMS-em, jak i e-mailem;
 7. Dopiero gdy wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, możemy liczyć na wypłatę pieniędzy z pożyczki.

Pożyczka plus kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aventus Group Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Kard. St. Wyszyństkiego 2B, 15-888 Białystok

E-mail: info@pozyczkaplus.pl

WWW: www.pozyczkaplus.pl

Telefon kontaktowy: 85 871 00 52

Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 21:00, Sb. – Nd. 09:00 – 17:00

Pożyczka plus opinie

Firma Pożyczka Plus jest doświadczoną instytucją pozabankową. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii o tej marce. Firma oferuje chwilówki przez internet, dzięki temu wnioskowanie o nią jest proste, szybkie i wygodne.

Aneta 26 lat:

 • W tej firmie otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo, firma działa szybko i sprawnie i mają bardzo dobry cennik.

Borys 32 lata:

 • To chyba jedna z najlepszych ofert pożyczkowych dostępnych w internecie, firma rzetelna i uczciwa.

Dominika 44 lata:

 • Ofertę mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, pracują tam kulturalni ludzie. Pilnie potrzebowałam gotówki i otrzymałam ją bezproblemowo.

Donald 65 lat:

 • Darmowa pożyczka to jedna z lepszych standardowych ofert. Wniosek złożony w domu, weryfikacja szybka i pieniądze w ekspresowym tempie na koncie.

Ewelina 39 lat:

 • Pożyczka w tej firmie jest uczciwa, wszystkie procedury przebiegają sprawnie i jest się dobrze poinformowany o warunkach przyznania i spłaty.