Pozabankowe pożyczki ratalne coraz tańsze

Pożyczka pozabankowa na raty online to coraz bardziej popularna forma pożyczania pieniędzy. Tego typu produkt finansowy najczęściej zaciągany jest przez internet, a także w tradycyjny sposób, czyli w placówce pożyczkodawcy. Obecnie w Polsce istnieje kilkadziesiąt firm oferujących pożyczki na raty. Pożyczka ratalna to wygodne rozwiązanie finansowe, które umożliwia maksymalny okres spłaty to nawet 4 lata, w zależności od kwoty pożyczki. Większość tego typu produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu.

Pożyczki na raty to jedne z najpopularniejszych rozwiązań finansowych, które umożliwiają zdobycie pieniędzy na dowolny cel. Tego typu rozwiązanie polecane jest osobom, które potrzebują pieniędzy na remont lub wymianę zepsutego sprzętu czy naprawdę samochodu.

W Polsce istnieje wiele firm pozabankowych oferujących pożyczki ratalne o niższych kosztach niż w bankach. Każdy kto chce zaciągną pożyczkę na raty powinien szczególną uwagę zwrócić na podstawowe koszty. Takie jak: oprocentowanie pożyczki, prowizja czy pozostałe koszty. Tanie pożyczki na raty, które oferują instytucje pozabankowe to rozwiązanie finansowe znacznie tańsze niż standardowe produkty bankowe.

Dlaczego pozabankowe pożyczki na raty tanieją?

Na rynku pozabankowym można znaleźć zarówno tanie, jak i drogie pożyczki ratalne. Podobnie jest z bankowymi kredytami – nie wszystkie są tanie. Coraz większa konkurencja między firmami pożyczkowymi sprawia jednak, że pożyczki ratalne stają się coraz atrakcyjniejszą alternatywą dla chwilówek i dla kredytów bankowych. Dodatkowym atutem pożyczek na raty jest możliwość pożyczenia pieniędzy przez Internet oraz uproszczone procedury.

Coraz więcej ofert pożyczek na raty może konkurować z kredytem bankowym. Dodatkowo w firmie pozabankowej otrzymasz pieniądze szybciej i bez zbędnych formalności. Pożyczki online na raty to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą pożyczyć większą kwotę i oddawać ją przez dłuższy czas. Pozabankowe pożyczki ratalne charakteryzują się wyższymi opłatami od chwilówek oraz dają możliwość uzyskania wyższej kwoty nawet do 25 000 zł, oraz posiadają długi okres spłaty do 48 miesięcy. Tego typu zobowiązanie spłacasz w niskich miesięcznych ratach.

Kredyty ratalne konkurencyjne dla banków

Z usług firm pożyczkowych korzysta coraz więcej Polaków. Rosnącą popularnością cieszą się przede wszystkim pożyczki ratalne. Pożyczki pozabankowe coraz częściej są produktami konkurencyjnymi dla tradycyjnych kredytów. Dotyczy to szczególnie pożyczek ratalnych. Pożyczki ratalne umożliwiają pożyczenie wysokiej sumy i pozwalają uniknąć skomplikowanych formalności.

Pożyczki ratalne przez internet charakteryzują się:

  • Możliwość rozłożenia spłaty zadłużenia na dogodne raty;
  • Niskim oprocentowaniem;
  • Uproszczoną procedurą;
  • Minimalna ilość formalności – najczęściej wystarczy dowód osobisty, numer konta i telefon;
  • Pożyczka na dowolny cel;
  • Oferta dostępna jest przez internet, więc można zaciągnąć pożyczkę niemal w każdej chwili bez względu na to, gdzie klient się znajduje;
  • Pożyczka przyznana nawet na podstawie umowy o dzieło, renty, emerytury lub zasiłków;
  • Oferty dostępne w internecie – pożyczkę online na raty możesz zaciągnąć bez wychodzenia z domu;
  • Pieniądze na koncie tego samego dnia;
  • Pożyczka dostępna od 18 roku życia.