Polożyczka

Marka POLOżyczka to portal pożyczkowy należący do SOLVEN Finance sp. z o.o., firmy z polskim kapitałem, działającej od kilku lat w branży pożyczek online. Firma pożyczkowa oferuje pożyczki krótkoterminowe do spłaty w ciągu 30 dni, z możliwością przedłużenia terminu.

POLOżyczka to polska firma oferująca chwilówki na kwotę od 500 do 8 000 zł z terminem spłaty 15 lub 30 dni. Pierwszą pożyczkę otrzymasz całkowicie za darmo w kwocie od 500 do 2 000 zł na okres 15 lub 30 dni. Warunkiem jest terminowa spłata całkowitej kwoty. Kolejna pożyczka nie będzie już darmowa, ale za to będziesz mógł pożyczyć więcej.

POLOżyczka kieruje swoją ofertę do osób w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat, posiadających pozytywną zdolność kredytową. Wnioskujący musi również mieć założony własny rachunek bankowy oraz aktualny adres e-mail, na który zostaną przesłane wszystkie dokumenty.

POLOżyczka logowanie


Firma POLOżyczka oferuje swoim klientom bardzo korzystne i wygodne narzędzie, które sprawia, że możemy spokojniej myśleć o zaciągnięciu zobowiązania właśnie w tej firmie. O pożyczkę możemy wnioskować online za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli pożyczamy pierwszy w tej firmie system poprowadzi nas przez szybki proces rejestracji konta, który kończy się sprawdzeniem rachunku bankowego klienta oraz złożeniem wniosku o pożyczkę. Cały proces jest niezwykle prosty i nie pochłonie nam wiele czasu.

Proces składania wniosku w POLOżyczce krok po kroku:

 • Rejestrujesz i zakładasz konto;
 • Określasz kwotę oraz okres kredytowania;
 • Wypełniasz prosty wniosek;
 • Podajesz kilka niezbędnych informacji o sobie;
 • Potwierdzasz wniosek;
 • Czekamy na decyzję o udzieleniu pożyczki;
 • Jeśli będzie pozytywna pieniądze zostaną przelane na konto klienta.

POLOżyczka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: SOLVEN Finance Sp. z o.o.

Siedziba firmy: Al. Wojska Polskiego 62, Szczecin

E-mail: biuro@solven.pl

WWW: www.polozyczka.pl

Telefon kontaktowy: 222 302 302

Godziny pracy: Pon. – Pt.: 8.00 – 18.00

POLOżyczka opinie

Marka pożyczkowa POLOżyczka to solidna i rzetelna firma, oferująca pożyczki całkowicie online, bez ukrytych dodatkowych kosztów. POLOżyczka cieszy się dużym zainteresowaniem, klienci bardzo cenią sobie ofertę pożyczek chwilówek.

Hubert 32 lata:

 • Firma POLOżyczka to minimum formalności i brak ukrytych opłat. Wnioskowałem w tej firmie o pierwszą darmową pożyczkę, decyzję dostałem w kilka minut. Pieniądze zaś zostały przelane w kwadrans.

Jowita 35 lat:

 • To póki, co najlepsza firma, jaką znam, działają szybko i sprawnie. Wniosek złożyłam online, decyzja pozytywna i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Juliusz 25 lat:

 • Firma ma bardzo dobre podejście do klienta, szybko udzielają pożyczek. Otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo, oddałem w terminie, dlatego mogę polecić ją każdemu.

Ludmiła 60 lat:

 • W tej firmie rejestracja, jak i wniosek jest łatwy i szybki. Firma oferuje szybką i profesjonalną obsługę klienta, pieniądze otrzymałam ekspresowo.

Ludwik 53 lata:

 • Otrzymałem pożyczkę bardzo szybko, praktycznie od razu po zaksięgowaniu wniosku. To moja już 3 pożyczka, dlatego mogę wnioskować o wyższe kwoty.