Nowość na rynku! Czym jest czat pożyczkowy i jak działa?

Szybka pożyczka przez internet za pośrednictwem czatu to zupełnie nowa jakość w branży pozabankowych firm finansowych. Nowoczesny czat pożyczkowy od TAKTO Easy to pionierska w skali Polski usługa, dzięki której wniosek pożyczkowy przybiera formę rozmowy pomiędzy osobą wnioskującą o pożyczkę, a pracownikiem firmy. Dzięki błyskawicznej, bezpośredniej komunikacji, procedura przyznania pożyczki trwa zaledwie kilka minut. W jaki sposób udzielana jest szybka pożyczka online przez czat?

Czym charakteryzuje się szybka pożyczka przez Internet przy użyciu czatu?

Warunki, na których udzielana jest szybka pożyczka przez Internet przez czat nie różnią się od swojego „tradycyjnego” odpowiednika. Podobnie jak w przypadku innych podmiotów, zajmujących się udzielaniem pożyczek długoterminowych, TAKTO Easy umożliwia wnioskowanie o kwotę znacznie przewyższającą wszystkie dostępne na rynku chwilówki, wynoszącą aż 25 tys. złotych. Kolejnym atutem pożyczek ratalnych jest wydłużenie okresu spłaty, który może sięgnąć nawet 36 miesięcy. Rozwiązanie to sprawia, że szybka pożyczka przez Internet wiąże się ze znacznie mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

Szybka pożyczka przez Internet z wykorzystaniem czatu cechują się prostotą i minimum formalności. Aby móc złożyć wniosek o udzielenie pożyczki, wystarczy posiadać ważny dowód osobisty. Podobnie jak inne firmy pożyczkowe, TAKTO Easy wymaga od wnioskodawców czystego konta w trzech bazach informacji: Biurze Informacji Kredytowej, Biurze Informacji Gospodarczej oraz BIG ERIF. Innym wymogiem formalnym jest posiadanie stałego, udokumentowanego źródła dochodu. Warunek ten nie może spełnić większość osób – minimalny pułap wymaganych dochodów wynosi tylko 500 złotych miesięcznie.

Szybka pożyczka przez Internet – schemat działania czatu

Pożyczki pozabankowe

Źródło: Takto Chat – Szybkie pożyczki przez Czat w 5 minut | TaktoEasy.pl

Udzielana przez czat z konsultantem szybka pożyczka przez Internet dzieli się na dwa główne segmenty: samodzielne określenie części parametrów pożyczki oraz bezpośrednią rozmowę z konsultantem. Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z otwarciem okna czatu, w którym odbędzie się cały proces składania wniosku o pożyczkę. Klient samodzielnie określa interesującą go kwotę oraz liczbę rat. Robi to przy pomocy powiązanych ze sobą suwaków. Potwierdzenie wybranego wariantu pożyczki wygeneruje szereg informacji odnośnie do kosztów pożyczki (odsetki, prowizja, opłata za udzielenie). Jeśli wszystkie uzupełnione informacje są poprawne, Klient zostaje połączony bezpośrednio z konsultantem. Aby szybka pożyczka przez internet z wykorzystaniem czatu charakteryzowała się wymaganym bezpieczeństwem, zadaniem konsultanta jest weryfikacja tożsamości Klienta i podanych przez niego informacji (dane osobiste, adresowe o dochodach). Jednym z kluczowych elementów potwierdzenia danych jest zatwierdzenie danych z pułapu własnego konta bankowego, do czego wykorzystywany jest system Kontomatik. Po potwierdzeniu zawartych we wniosku informacji pozostaje jedynie oczekiwać na decyzję pożyczkową i zaakceptowanie warunków umowy.

Szybka pożyczka online przez Internet z pomocą czatu stanowi nową jakość w sektorze pozabankowym. Procedura przyznania pożyczki przebiega znacznie szybciej, a specjalista pożyczkowy pozostaje do pełnej dyspozycji Klienta. Już dziś zapoznaj się z ofertą TAKTO Easy i przekonaj się, że szybka pożyczka przez Internet może być jeszcze prostsza niż do tej pory.

Złóż wniosek jeszcze dziś i przekonaj się, że szybka pożyczka online może zostać udzielona szybko i na prostych zasadach. Znajdziesz nas pod adresem: ul. Szczytnicka 11, 50-382 Wrocław lub na naszej stronie: TaktoEasy.pl

Źródło: Takto Chat – Szybkie pożyczki przez Czat w 5 minut | TaktoEasy.pl