Niewielka pożyczka

Marka Niewielka Pożyczka należy do konsorcjum Aventus Group z siedzibą w Białymstoku. Firma ta działa na terenie międzynarodowym. Świadczy swoje usługi m.in. w Polsce, Czechach, Kazachstanie czy również na Litwie i Łotwie. Niewielka Pożyczka jak sama nazwa wskazuje oferuje szybką gotówkę na niewielkie potrzeby. Pieniądze możesz przeznaczyć na niewielkie potrzeby, realizację swoich celów i planów.

Instytucja pożyczkowa NiewielkaPozyczka.pl oferuje krótkoterminowe pożyczki online w kwocie od 200zł do 2000zł na okres 15 lub 30 dni. Pierwsza pożyczka do 2000zł jest za darmo i przeznaczona jest dla nowych klientów. W tym wypadku koszty dodatkowe nie będą naliczane, a RRSO będzie wynosiło 0%. Po jej terminowym spłaceniu można wnioskować o wyższą kwotę, która jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od jego zdolności kredytowej.

Pożyczka przeznaczona dla osób, które posiadają swój indywidualny rachunek bankowy, nie są wpisani w żadnym z rejestrów dłużników, mają obywatelstwo polskie oraz stałą pracę. Ponadto, osoby wnioskujące muszą mieścić się w przedziale wiekowym od 21 do 73 lat.

Niewielka pożyczka logowanie

Marka Niewielka Pożyczka to nowa marka na krajowym rynku pożyczek pozabankowych. Wszystkie formalności możemy dopełnić przez internet, bez wychodzenia z domu. Na szczęście nie są one skomplikowane, a sam proces pożyczkowy trwa bardzo krótko. O pożyczkę w firmie Niewielka pożyczka możesz wnioskować przez internet 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

  1. W pierwszym kroku odwiedzamy stronę Niewielkiej Pożyczki i na kalkulatorze wybieramy kwotę, jaką chcemy uzyskać. Możemy zaciągnąć od 200 do 2000 zł, ze spłatą do 30 dni;
  2. Następnie wypełnić krótki formularz pożyczkowy (podać swoje podstawowe dane adresowe, informacje o źródle dochodu);
  3. Później należy zweryfikować swój rachunek bankowy – dostępne są dwie metody weryfikacji: standardowa poprzez przelew bankowy (1gr) na konto pożyczkodawcy lub szybka poprzez usługę szybkiej i darmowej weryfikacji rachunku Kontomatik;
  4. Decyzję o przyznaniu lub odrzuceniu wniosku otrzymasz w wiadomości SMS;
  5. Gdy wniosek zostanie zaakceptowany, pożyczkodawca przelewa pieniądze na konto pożyczkobiorcy w kilkanaście minut.

Niewielka pożyczka kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aventus Group Sp z o.o.

Siedziba firmy: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, Białystok

E-mail: info@niewielkapozyczka.pl

Telefon kontaktowy: 85 871 00 52

Strona internetowa: https://niewielkapozyczka.pl/

Godziny pracy: Pn-Pt: 7:30-21:00, Sb: 9:00-17:00 Nd: 9:00-17:00

Niewielka pożyczka opinie

Marka Niewielka Pożyczka cieszy się dużym poważaniem wśród klientów. Pożyczający chwalą firmę wszystkim za przejrzystość zasad, szybkość w udzielaniu pożyczki i kompleksową usługę ze strony firmy.

Jola 43 lata:

  • Niewielka pożyczka to bardzo mało znana firma. Firma prezentuje formularz zrozumiały i interaktywny a do tego szybka decyzja bez utrudniania życia. Polecam.

Karol 44 lata:

  • Polecam tę firmę za to, że wszystkie formalności ograniczone są do minimum. A poza tym szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia.

Tola 26 lat:

  • Niewielka pożyczka to naprawdę mała kwota pożyczki, otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo, którą mogę przeznaczyć na swój własny cel.

Krystian 36 lat:

  • Nigdy nie miałem żadnych problemów z tą firmę, zawsze na czas otrzymywałem pieniądze na konto. Jest to dobra i uczciwa firma.

Józef 55 lat:

  • Zawnioskowałem o pożyczkę w tej firmie, otrzymałem pierwszą pożyczkę za darmo. Jestem bardzo zadowolony, gotówka bardzo szybko trafiła na moje konto.