Miloan

Miloan to nowa firma pożyczkowa działająca na rynku finansowym w Polsce. Firma specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek gotówkowych przez Internet. Pożyczki zaciągnięte w Miloan odbywają się bez poręczenia i dostępne są w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Pożyczkodawca oferuje krótkoterminowe pożyczki online w wysokości od 300 zł do 5000 zł na okres spłaty do 30 dni.

Osoby, które zamierzają złożyć wniosek po raz pierwszy, mogą skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki w kwocie od 300 do 2500 zł na okres spłaty 30 dni. Pierwsza pożyczka za darmo, jeśli zostanie spłacona w terminie, nie będzie nas nic kosztować. To doskonała opcja, jeśli pieniędzy potrzebujemy szybko, ale mamy pewność, że będziemy w stanie oddać całą kwotę zgodnie z warunkami umowy.

Firma Miloan proponuje również pożyczki na wyższe kwoty, które rosną stopniowo wraz z kolejnymi pożyczeniami. Druga pożyczka w tej firmie nie może być większa niż 2500 złotych, trzecia – 3000 złotych, czwarta – 4000 złotych, piąta i każda kolejna – 5000 złotych. Wszystkie pożyczki mają taki sam okres spłaty jak w przypadku pierwszej pożyczki. Pożyczki na wyższe kwoty udzielane przez firmę są płatne.

Miloan logowanie


Na etapie składanie wniosku wymagany jest jedynie dowód osobisty, konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail. Co więcej, musisz być w wieku od 22 do 75 roku życia i posiadać stałe źródło dochodu. Wnioskowanie o pożyczkę w Miloan wygląda podobnie jak w przypadku innych firm pożyczkowych i zawiera się w czterech prostych krokach:

  1. Na stronie Miloan wybierz kwotę pożyczki i termin spłaty. Po ustawieniu pożądanych przez klienta parametrów wystarczy kliknąć przycisk „złóż wniosek”. Po zarejestrowaniu się w serwisie należy zalogować się na swoje konto za pomocą kodu SMS wysłanego przez Miloan.
  2. Wniosek wypełnia się i wysyła online. We wniosku wpisuje się swoje dane osobiste, numer telefonu i numer konta bankowego;
  3. W następnym etapie przelewasz opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 PLN z osobistego rachunku bankowego lub 1 PLN przy użyciu usługi BlueCash;
  4. Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz w wiadomości email. W przypadku pozytywnej decyzji przelew zostanie wysłany natychmiast, a pieniądze możesz otrzymać nawet w 15 minut.

Miloan kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: MILOAN POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba firmy: ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

E-mail: kontakt@miloan.pl

WWW: www.miloan.pl

Telefon kontaktowy: +48 533 100 533

Godziny pracy: 7:00 – 20:00

Miloan opinie

Firma pożyczkowa Miloan to międzynarodowa firma, która chce pomagać w nieprzewidzianych wydatkach. Zasady chwilówki są przejrzyste, dokumenty na stronie internetowej w pełni dostępne, opinie o firmie potwierdzają, że jest ona godna zaufania i po prostu gra fair.

Wanda 60 lat:

  • Bez żadnych problemów otrzymałam pożyczkę, wszystko załatwione uczciwie, polecam.

Karol 33 lata:

  • Firma Miloan mile mnie zaskoczyła – jest to uczciwa firma, nieukrywająca żadnych opłat. Przyznali mi pożyczkę w 15 minut.

Daria 26 lat:

  • Firma oferuję pierwszą pożyczkę za darmo, więc ta opcja była bardzo interesująca. Wszystko zgodne z prawem wypełniłam wniosek poprawnie, weryfikację przeszłam pozytywnie a pieniądze tego samego dnia znalazły się na moim koncie, polecam.

Radek 41 lat:

  • Pożyczkę uzyskałem w kilka minut przez internet, taka opcja finansowania bardzo pomogła mi w remoncie, polecam.

Mieczysław 65 lat:

  • Pożyczka jest ok, otrzymałem dodatkowe pieniądze bez żadnych problemów. Na szczęście spłaciłem pożyczkę w ustalonym terminie.