Mikrorata

Firma pozabankowa MikroRata to marka, która specjalizuje się w udzielaniu ratalnych pożyczek przez internet, bez zbędnych zaświadczeń i formalności. Właścicielem Mikroraty jest Aasa Polska S.A., która działa w Polsce od 2012 roku. Oferta Mikrorata jest dobrym rozwiązaniem dla osób niemogących liczyć na pożyczkę w banku z powodu zbyt młodego wieku lub braku umowy o pracę. Uzyskane pieniądze z tej firmy możemy wykorzystać na realizację wakacyjnych planów, zakup nowego komputera.

Mikrorata to pożyczka ratalna udzielana na kwoty od 2000 do 10 000 zł na maksymalnie do 2 lat. Oferta pożyczkowa MikroRata kierowana jest do osób, które np. potrzebują drobnego wsparcia w utrzymaniu finansowej płynności, jak i do klientów wymagających nieco większego zastrzyku gotówki.

Firma oferuje pożyczki na raty przez internet. Oczywiście, aby uzyskać pożyczkę za pośrednictwem marki Mikrorata, konieczne jest spełnienie określonych warunków. Firma udziela pożyczek, osobom, które posiadają ukończone 20 lat, a nie ukończyły jeszcze 80 roku życia. Do uzyskania pożyczki konieczne jest również posiadanie zameldowania na terenie Polski oraz dochodów umożliwiających spłatę rat pożyczki. Firma na ogół nie wymaga przedstawiania dodatkowych dokumentów poza dowodem osobistym, w niektórych przypadkach może jednak o to poprosić. Potrzebne będzie również konto bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Mikrorata logowanie

Wniosek na pożyczkę w portalu MikroRata.pl jest niezwykle prosty i każdy bez trudu sobie z tym zadaniem poradzi. Proces wnioskowania o pożyczkę pozabankową w serwisie Mikrorata odbywa się w 100% online, co pozwala zaoszczędzić czas, który stracilibyśmy, szukając stacjonarnej siedziby firmy, która udzieli nam finansowego wsparcia.

  1. Pierwszy krok, jaki musimy wykonać, chcąc otrzymać pożyczkę pozabankową online od wspomnianej firmy, to przejście do formularza i wybranie kwoty pożyczki i okresu jej spłaty;
  2. Następnie musimy wypełnić wniosek, w którym należy uzupełnić wszystkie wymagane przez pożyczkodawcę pola;
  3. Decyzję o tym, czy pozabankowa pożyczka online w serwisie Mikrorata została nam przyznana otrzymamy jeszcze tego samego dnia. Zostaniemy poinformowani o tym telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail;
  4. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostanie nam jedynie czekać na kuriera z umową pożyczki (zostanie ona przesłana na ten adres korespondencyjny, który podaliśmy we wniosku);
  5. Ostatnim krokiem dzielącym nas od otrzymania pożyczki pozabankowej online jest podpisanie umowy i przekazanie jej kurierowi. Gdy tylko dokumenty dotrą do pożyczkodawcy – pieniądze trafią na nasze konto bankowe. Przyznane środki finansowe możemy również odebrać w jednej z placówek poczty polskiej, posługując się czekiem GIRO.

Mikrorata kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Web4finance Sp z o.o.

Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa

E-mail: info@mikrorata.pl

Telefon kontaktowy: (22) 46 00 305

Strona internetowa: https://mikrorata.pl/

Godziny pracy: poniedziałek-piątek 8.00 – 19.00

Mikrorata opinie

Instytucja pozabankowa Mikrorata to pożyczkodawca specjalizujący się w długoterminowych pożyczkach ratalnych. Firma świadczy profesjonalną pomoc finansową, dostosowuje produkty do indywidualnych możliwości i potrzeb klientów. Dowodem na to są liczne komentarze zadowolonych klientów.

Paweł 41 lat:

  • Zdecydowanie jest to jedna z najlepszych firm pozabankowych. Wypełnienie formularza było łatwe i szybkie, weryfikacja moich danych przebiegła bardzo szybko. Pieniądze na moje konto wpłynęły następnego dnia, polecam.

Ignacy 75 lat:

  • Pomimo mojego wieku firma MikroRata udzieliła mi pożyczki bez żadnych problemów. Wszystkie formalności można załatwić przez internet tutaj pomagał mi mój wnuczek. Szybka weryfikacja, podpisanie umowy u kuriera i pieniądze na koncie, polecam.

Leokadia 60 lat:

  • Bardzo wiarygodna firma pożyczkowa, pożyczka w tej firmie pomogła mi przetrwać trudny okres i zachować płynność finansową.

Henryka 69 lat:

  • Firma przedstawia ciekawą ofertę i dobre warunki otrzymania kredytu. Plus pożyczania od tej firmy to taki, że pieniądze są wypłacane na 2 sposoby. Wypłata pieniędzy bezpośrednio na nasze konto lub możemy odebrać je w najbliższej placówce pocztowej (czek Giro).

Dorota 54 lata:

  • Potrzebowałam dodatkowych pieniędzy na zakup sprzętu do pracy, w tej firmie mi się to opłaciło. Pożyczkę wzięłam na 2 lata.