Mikrokasa

Firma pozabankowa MikroKasa to firma, która zajmuje się udzielaniem pożyczek ratalnych drogą internetową. W firmie tej można uzyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Obecnie w firmie możliwe jest uzyskanie pożyczki w kwocie od 1000 do 15 000 zł na okres 30 miesięcy.

Mikrokasa oferuje również konsolidację dla stałych klientów do 40 000 zł na 48 miesięcy. Taka kwota dostępna jest jednak dopiero od 5 pożyczki. Tak długi okres spłaty jest idealny po to, by zebrać potrzebną na spłatę pożyczki kwotę. Konsolidacja pożyczek może się odbyć za pomocą pośrednika lub Mikrokasa S.A.

Firma również oferuję pożyczkę na miesiąc, która przyznawana jest w kwocie od 200 zł do 3 000 zł na okres jednego miesiąca. Produkt skierowany jest głównie do Klientów, którzy potrzebują w krótkim czasie i bez zbędnych formalności otrzymać szybką decyzję kredytową. Do przyznania pożyczki wymagana jest pozytywna ocena zdolności kredytowej.

Mikrokasa logowanie


Pożyczkę w Mikrokasa uzyskają osoby, które mają pełną zdolność do czynności prawnych oraz są w wieku od 18 do 75 lat. Jak i również pożyczkę dostaną te osoby, które posiadają stałe źródło dochodu oraz złożyły wniosek o udzielenie pożyczki.

O pożyczkę możemy się starać tylko i wyłącznie, wtedy gdy posiadamy urządzenie z dostępem do internetu. W celu uzyskania pożyczki wystarczy, że poprzez stronę złożymy wniosek o pożyczkę, który będzie zawierać nasze podstawowe dane. Do wypełnienia wniosku potrzebne będą takie informacje jak: numer konta bankowego, numer telefonu, numer dowodu osobistego, pesel, oraz dodatkowe informacje dotyczące sytuacji finansowej. Ostatnim etap składania wniosku to dołączenie ksero dowodu osobistego wraz z wyciągiem z konta bankowego, na które otrzymujemy wynagrodzenie.

Po przesłaniu wniosku do pożyczkodawcy powinniśmy oczekiwać telefonu. Firma pożyczkowa skontaktuje się z nami w celu dopełnienia formalności czy uzupełnienia informacji. Po zaakceptowaniu kwoty pożyczki, Klient otrzyma informację o przyznaniu pożyczki przez wiadomość SMS oraz e-mail. Pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane na wskazany przez Klienta nr konta bankowego, a umowa wysłana pocztą elektroniczną.

Mikrokasa kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Mikrokasa S.A.

Siedziba firmy: ul. Stefana Batorego 28-32, Gdynia

E-mail: ebencer@mikrokasa.pl

WWW: www.mikrokasa.pl

Telefon kontaktowy: 801 066 610

Mikrokasa opinie

Mikrokasa od 2006 roku udziela pożyczek na terenie całego kraju. Mikrokasa to oferta skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie minimum formalności. Dzięki prostemu procesowi aplikacji i szybkiemu rozpatrzeniu wniosku pożyczka może znaleźć się na koncie klienta w kilkanaście minut.

Milena 33 lata:

  • Wzięłam pożyczkę na raty w Mikokasa na moje wymarzone wakacje. Pieniądze otrzymałam bardzo szybko. Podobnie jak pozytywną decyzję.

Bartosz 40 lat:

  • Firma jak najbardziej godna polecenia. Bardzo dobra oferta i minimum formalności. Pieniądze tego samego dnia dostałem na konto.

Laura 36 lat:

  • Firma udziela pożyczek bez żadnych przeszkód. Minimum formalności a decyzja uzyskana bardzo szybko.

Marcel 50 lat:

  • W tej firmie wziąłem pożyczkę wtedy, kiedy z moją żoną byliśmy na wakacjach. Polecam tę firmę każdemu, kto ceni sobie spokój i szybkość. Pieniądze na drugi dzień były na koncie.

Magda 31 lat:

  • Najłatwiejszy sposób na kredyt w dzisiejszych czasach. Dostałam pożyczkę 5 000 zł, a od złożenia wniosku czekałam tylko 30 minut i po chwili pieniądze były na koncie. Teraz spłacam pożyczkę, którą mam rozłożoną na raty.