LoanMe

Firma pożyczkowa LoanMe to dynamicznie rozwijająca się instytucja finansowa, specjalizująca się w udzielaniu pożyczek gotówkowych. Na polskim rynku działa od lutego 2015 roku.

Klienci instytucji mogą liczyć na kredyt od 500 zł do 11 500 zł. Pieniądze można pożyczyć na 5,17 lub 130 tygodni. Nowi klienci mają również szansę skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki za 0 zł. Wystarczy, że w spłacimy zobowiązanie w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy. Pierwsza pożyczka udzielana jest w kwocie od 500 zł do 5000 zł na 4 tygodnie.

Pożyczkę można wziąć na zupełnie dowolny cel. Pieniądze możemy przeznaczyć na zakup pierścionka zaręczynowego, spłatę poprzednich pożyczek czy zakup biletów na wymarzoną podróż.

Pożyczkę od Loanme.pl:

  • może otrzymać każda osoba fizyczna, która jest w wieku od 18 do 75 lat oraz jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej;
  • posiada własny komputer, telefon komórkowy i konto bankowe;
  • posiada ważny dowód osobisty;
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych.

LoanMe logowanie


Dodatkowy zastrzyk gotówki w Loanme.pl możesz uzyskać na dowolny cel, wystarczy tylko, że zadzwonisz do firmy. Marka pożyczkowa LoanMe jest rzetelnym kredytodawcą, posiada certyfikat instytucji wiarygodnej finansowo, a ponadto dotychczasowi klienci portalu chwalą usługi pożyczkowe ze względu na przejrzystość warunków i czytelność umowy.

Warto pamiętać, że ubieganie się o pożyczkę w LoanMe nie odbywa się za pośrednictwem Internetu. W serwisie można jedynie sprawdzić warunki pożyczki oraz skorzystać z kalkulatora rat.

LoanMe udziela pożyczek w indywidualnych gospodarstwach domowych. Chcąc złożyć należy zostawić swój numer telefonu i zaczekać na kontakt z doradcą lub zadzwonić na infolinię pod nr 22 377 78 77, by zadeklarować chęć skorzystania z propozycji LoanMe. Cały wniosek o pożyczkę – wypełni z Tobą nasz Konsultant podczas rozmowy telefonicznej. Przygotuj tylko swój dowód osobisty. Każdy Klient w LoanMe jest traktowany indywidualnie, dlatego firma dopasuje odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb. O decyzji firma poinformujemy Cię już podczas rozmowy telefonicznej z Konsultantem, a pieniądze będą na Twoim koncie nawet w 15 min. Pieniądze są przesyłane klientowi na konto następnego dnia roboczego po podpisaniu umowy.

LoanMe kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: LoanMe Sp. z.o.o.

Siedziba firmy: Aleje Jerozolimskie 142 B (6 piętro), Warszawa

E-mail: kontakt@loanme.pl

Telefon kontaktowy: 22 377 78 00

Strona internetowa: https://loanme.pl/

Godziny pracy: Pon-pt: 8:00 – 20:00, Sob: 10:00 – 15:00

LoanMe opinie

Instytucja pozabankowa LoanMe jest szybko rozwijającą się firmą, zapewniającą swoim klientom dostęp do pożyczek gotówkowych. W codziennej pracy firma kieruje się uczciwością i szacunkiem. Konsultanci firmy LoanMe starają się dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dobrać najlepsze rozwiązanie.

Bogdan 66 lat:

  • Jest to typowa pożyczka tygodniówka, skorzystałem tutaj z pierwszej darmowej pożyczki, wniosek złożony a pieniądze następnego dnia na koncie.

Halina 41 lat:

  • Firma godna polecenia, ponieważ umożliwia spłacanie raty tygodniowo, ale można również miesięcznie robiąc nadpłaty z góry za cały miesiąc. Wniosek złożony przez telefon i pieniądze zostały mi przyznane.

Krysia 49 lat:

  • Tę firmę mogę polecić każdemu, kto potrzebuje dodatkowego zastrzyku gotówki na dowolny cel. Otrzymałam pierwszą pożyczkę za darmo — decyzja w 15 minut — konsultanci pomocni przez telefon.

Paulina 26 lat:

  • W tej firmie pożyczkę można wziąć przez telefon, szybko sprawnie i bez żadnych problemów. Konsultant w 20 min wszystko załatwił i wieczorem pieniądze zostały przesłane na moje konto.

Krystian 24 lat:

  • Firma LoanMe posiada chyba jedną z najlepszych ofert na Polskim rynku. Pierwszą pożyczkę otrzymałem za darmo, wniosek wypełniony telefonicznie a pieniądze następnego dnia na kocie, polecam.