Kontomatik — szybka weryfikacja klienta

Nie ulega wątpliwości, że firmy pożyczkowe mają się bardzo dobrze (tak ogólnie rzecz ujmując, nigdy nie jest tak, że wszystkim się powodzi). Co za tym idzie, ubieganie się o pożyczkę to dość znany temat. Niemniej jednak zawsze mogą pojawić się jakieś niejasności i dlatego skupimy się na usłudze Kontomatik.

Czym jest Kontomatik?

Zacznijmy od definicji, jak można zdefiniować Kontomatik? Nawiasem mówiąc, w ogóle wiesz, o czym mowa? Przechodząc od razu do sedna — ubieganie się o pożyczkę zawsze związane jest z weryfikacją tożsamości. Co więcej, weryfikacja może odbywać się na różne sposoby i Kontomatik to jedna z dostępnych możliwości.
Można też zaryzykować stwierdzenie, że jest to opcja, która cieszy się rosnącą popularnością. Ewentualna rosnąca popularność nie może dziwić, usługa zapewnia szybką weryfikację.

Jak działa szybka weryfikacja pożyczkobiorcy?

Zastanawiasz się nad tym, jak działa Kontomatik? Spokojnie, zaraz się wszystkiego dowiesz.
Aczkolwiek zacznijmy od wypełnienia formularza. Tak się składa, że po wypełnieniu formularza należy wybrać weryfikację (oczywiście należy wybrać usługę Kontomatik).

Czas odpowiedzieć na pytanie, co się dzieje po wybraniu tej usługi? Mówiąc wprost — jeżeli wybierzesz usługę Kontomatik, nastąpi przekierowanie do nowego okna (rzecz jasna chodzi o wybór banku). Kiedy znajdziesz bank, w którym posiadasz konto, zostaje tylko jedno — zalogowanie się.
Być może pojawiło się pytanie, dlaczego konieczne jest logowanie? Jeśli tak, odpowiedź jest prosta — logowanie na konto oznacza możliwość przeanalizowania historii operacji.
Można również do tego dodać sprawdzenie danych osobowych i adresowych (konieczna jest zgodność, z tym, co zostało wpisane we wniosku).

Obowiązkowo trzeba też wspomnieć o bezpieczeństwie. Wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa są jak najbardziej zrozumiałe (w końcu chodzi o logowanie z innej witryny).
Niemniej ważne jest coś jeszcze. Ważne jest też to, że nie wszystkie obawy mają potwierdzenie w praktyce. Co więcej, jest to szczególnie istotne teraz — Kontomatik to bezpieczny system. Co do szczegółów, wszelkie dane przesyłane są za pomocą wiarygodnego połączenia (dane użytkowników nie są nigdzie zapisywane).

Podsumujmy sobie wszystko — Kontomatik zyskuje dostęp do danych osobowych, adresowych i finansowych. Jeśli chodzi o login i hasło, nie ma żadnych powodów do obaw. Nie ma się o co martwić, ponieważ system natychmiast zapomni o loginie i haśle.

Wolisz przelew weryfikacyjny?

Mimo wszystko wolisz przelew weryfikacyjny? Oczywiście masz prawo zdecydować się na przelew weryfikacyjny (przyjmijmy założenie, wedle którego masz dwie możliwości — Kontomatik i przelew weryfikacyjny). Warto jednak zastanowić się nad tym, czy przelew weryfikacyjny ma sens.

Oto zalety, z którymi wiąże się usługa Kontomatik:

  • nie trzeba czekać na zaksięgowanie przelewu,
  • nie musisz mieć pieniędzy na koncie,
  • szybkość połączona z wygodą.

Jakby nie patrzeć, wydaje się, że nie ma miejsca na żadne wątpliwości, ale kto odpowiada za Twoją decyzję? Krótko mówiąc — Twój los zależy od Ciebie.