Hapi pożyczki

Najpopularniejsza firma na rynku to Hapi Pożyczki to przede wszystkim marka, która znajduje się pod skrzydłami Providenta – jednej z największych w Polsce firm pożyczkowych. Hapipożyczki to marka pożyczkodawcy, który szczyci się indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Hapi Pożyczki to firma, która nie oferuje chwilówek, a wyłącznie pożyczki ratalne. Firma Hapi Pożyczki udzielają pożyczek na kwotę od 800 do 25000 złotych na okres od 3 miesięcy do 48 miesięcy. Firma również umożliwia swoim klientom skorzystanie z wakacji pożyczkowych – polega to na przesunięciu terminu spłaty raty o miesiąc.

W tej firmie pożyczkę może uzyskać każdy klient indywidualny, który przejdzie pozytywnie proces weryfikacji. Przede wszystkim pożyczka przeznaczona jest dla osób: pełnoletnich, mających ważny dowód osobisty, własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu. Osoba, która się o pożyczkę musi również zamieszkiwać na terenie Polski oraz wykazać dochód z aktualnej pracy.

Hapi pożyczki logowanie


Firma Hapi podchodzi do swoich klientów w sposób indywidualny. W firmie tej możemy otrzymać pożyczkę szybciej niż w banku. Proces przyznania pożyczki jest bardzo prosty i łatwy.

Procedurę możemy rozpocząć przez internet poprzez założenie swojego konta oraz jednoczesne złożenie wniosku pożyczkowego. W formularzu musimy wpisać swoje imię, nazwisko, adres e-mailowy, a także numer telefonu i numer PESEL.

Zaznaczmy również kwotę oraz okres spłaty. Następnie składamy wniosek, wpisując w nim wszystkie wymagane dane. Kolejny etap to kontakt z przedstawicielem firmy pożyczkowej Hapi Pożyczki. Przedstawiciel dzwoni do klienta i potwierdza jego dane.
Gdy wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie, wówczas firma przekazuje pieniądze na rachunek bankowy klienta. Także istnieje możliwość otrzymania pieniędzy za pośrednictwem wypłaty gotówkowej w placówce Poczty Polskiej.

Hapi pożyczki kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: IPF Polska Sp. z o.o.
Siedziba firmy: Al. Jerozolimskie 136, Warszawa
E-mail: bok@hapipozyczki.pl
WWW: www.hapipozyczki.pl
Telefon kontaktowy: 22 395 85 85
Godziny pracy: Pon.-Pt: 08:00 – 20:00, Sob.: od 9:00 do 17:00

Hapi pożyczki opinie

Firma Hapi pożyczki ma bardzo elastyczną ofertę i tanie pożyczki. W tej firmie pożyczkodawca oferuje długoterminowe pożyczki o wysokiej kwocie pożyczki, bo aż 25000 zł. Pożyczkę, a raczej jej spłatę możemy rozłożyć na 48 równych rat. Wielu klientów obecnie chwali sobie tę pożyczkę.

Kamil 36 lat:

  • Pożyczka w Hapi została mi udzielona bez żadnych problemów. Wnioskowanie o pożyczkę było proste i łatwe. Firma godna polecenia.

Marcela 27 lat:

  • Pożyczka w Hapi to oferta bardzo korzystna. Szybka weryfikacja to szybka kasa, która została przelana na moje konto.

Tomek 34 lat:

  • Pożyczki od tego pożyczkodawcy to dobra oferta dla tych, którzy potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki. Weryfikacja przebiegła bardzo szybko bez żadnych problemów.

Kamila 40 lat:

  • Firma udziela pożyczek na duże kwoty, więc spokojnie mogłabym wyremontować mieszkanie. Teraz ją spłacam w dogodnych ratach.

Mieszko 60 lat:

  • W Hapi pożyczki cennik jest ok, zasady przejrzyste, nie było żadnych problemów z pożyczeniem pieniędzy. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej gotówki.