Gotowka Non Stop

W życiu zdarzają się różne sytuacje, gdzie nagle potrzebujemy gotówki, ale niestety kredyt bankowy z różnych powodów jest dla nas niedostępny. Wtedy z pomocą przychodzi nam pożyczka pozabankowa, która jest dostępna online, co jest dużym ułatwieniem dla klientów.

O pożyczkę za darmo mogą wnioskować wszystkie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług tego portalu. Tacy klienci mają szansę otrzymać pożyczkę w kwocie od 100 zł do 3 000 zł z możliwością spłaty w terminie od 5 do 45 dni. Ciekawą opcją jest możliwość uzyskania chwilówki za 0 zł, dzięki czemu w wyznaczonym terminie zobowiązany jesteś do zwrotu 1000 zł. Pożyczki pozabankowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią swój czas. Wszystkie pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel np. wycieczkę, drobny remont czy też zakupy.

Szybkie pożyczki pozabankowe są dostępne online, co jest dużym ułatwieniem dla klientów. Wszystkie osoby, które chcą dostać pożyczkę muszę spełnić wymagania stawiane przez pożyczkodawcę. Pożyczkę otrzymają osoby w wieku od 21 do 70 lat, które posiadają stały dochód. Oprócz tego należy posiadać aktualny dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, adres e-mail, numer osobistego konta bankowego.

Gotówka Non Stop logowanie


Instytucja pozabankowa udziela pożyczek przez internet. Wszystkie wnioski złożone w serwisie rozpatrywane są bardzo szybko. W ten sposób klient ma większe szanse na pożyczenie gotówki. Oferta Gotówka Non Stop skierowana jest do osób pełnoletnich, posiadających stały dochód i odpowiednią zdolność kredytową. Przyszły klient firmy powinien także posiadać rachunek w polskim banku oraz aktywny numer telefonu komórkowego.

  1. Za pomocą suwaków wybierz kwotę i termin spłaty;
  2. Wypełnij krótki formularz (pamiętaj, aby wpisać prawidłowe dane). Będziesz potrzebował dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego;
  3. Potwierdź swoje dane. W celu weryfikacji danych zostaniesz poproszony o dokonanie przelewu online – Twoje dane w banku muszą być takie same jak we wniosku;
  4. Po akceptacji wniosku pieniądze zostaną przelane na Twoje konto. Czas wysyłki jest różny u każdego pożyczkodawcy.

Gotówka Non Stop kontakt

Nazwa pożyczkodawcy: GOTÓWKA NON STOP – Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Warszawie

Strona www: www.gotowkanonstop.pl

Gotówka Non Stop opinie

Firma pożyczkowa GotowkaNonStop.pl to pożyczkodawca, który istnieje na rynku od niedawna. Instytucja pożyczkowa zdążyła jednak wypracować ugruntowaną pozycję, o czym świadczą pozytywne opinie.

Filip 22 lata:

  • Gotówka Non Stop to bardzo dobra i szybka pożyczka. Firma godna polecenia.

Szymon 25 lat:

  • Dla mnie firma Gotówka Non Stop to najlepsza pożyczka, wziąłem u nich 1000 złotych. Ogólnie firma bez zarzutów.

Julia 24 lata:

  • Firma uczciwa, rzetelna oraz bardzo miła i kompetentna obsługa klienta. W tej firmie udało mi dostać pożyczkę tego samego dnia.

Zuzia 36 lat:

  • Miałam już doświadczenie z trzema firmami przez internet i tylko Gotówka Non Stop mi podpasowała. Firma ogólnie jest wiarygodna i uczciwa. Ogólnie firma nie wymaga nie wiadomo, czego od klienta, więc łatwo dostać pożyczkę, a pieniądze nawet szybko wysyłają na konto.

Rozalia 65 lat:

  • Moim zdaniem firma Gotówka Non Stop jest najlepsza, wniosek online, szybka weryfikacja i pieniądze na koncie tego samego dnia. Polecam.