Freezl

Firma pożyczkowa Freezl to platforma internetowa, która działa na polskim rynku finansowym i udziela krótkoterminowych pożyczek online. Z oferty Freezl na pewno warto skorzystać wtedy, gdy potrzebujemy na szybko dużej sumy gotówki. Marka ta jest w stanie wypłacić pieniądze już w 15 minut.

W serwisie Freezl.pl można zaciągnąć pożyczkę gotówkową w kwocie od 100 do 5000 zł z terminem spłaty do 35 dni. Dla stałych klientów okres kredytowania może wynieść do 65 dni. Z kolei nowi klienci platformy mogą skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo w symbolicznej kwocie 100 zł. Warto również wspomnieć, że co 5 pożyczka do 5000 zł jest za darmo.

Proces uzyskania kredytu jest bardzo szybki i przejrzysty. Wystarczy jedno kliknięcie i w kilkanaście minut pieniędzy trafią na konto pożyczkobiorcy. Ta bezpieczna forma pożyczki spełnia wszystkie wymagania dobrej chwilówki.

Firma kieruje swoją ofertę do osób, które mają aktywne konto w serwisie społecznościowym np.: Facebook oraz LinkedIn. Dzięki portalom społecznościowym można bezpłatnie i bezpiecznie zweryfikować konto i otrzymać pożyczkę online bez sprawdzania BIK i potwierdzania zarobków.

Freezl logowanie


Klientem firmy Freezl może zostać każda osoba, która jest obywatelem Polski oraz ma pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych. Wymagany wiek to jedynie 18 lat, więc do dobra pożyczka dla osób starszych. Osoba starająca się o pożyczkę powinna również posiadać własne konto bankowe, email oraz numer telefonu komórkowego.

Platforma internetowa Freezl.pl proponuje błyskawiczne pożyczki gotówkowe na dowolny cel dla klientów indywidualnych. Skorzystanie z pożyczki online jest banalnie proste i nie zajmuje wiele czasu. Wystarczy kilka minut, by dopełnić wszystkich formalności, na które składają się 4 proste kroki:

  1. Najpierw musisz wybrać kwotę oraz czas spłaty pożyczki. Po wybraniu tych parametrów, na ekranie wyświetli Ci się całkowity koszt pożyczki oraz opłaty dodatkowe;
  2. Kolejny krok to wypełnienie formularza online, dzięki niemu Freezl będzie mógł podjąć decyzję, czy udzieli Ci pożyczki;
  3. Ostatnim etapem wnioskowania o pożyczkę jest weryfikacja konta bankowego, która polega na przelaniu niewielkiej kwoty na konto pożyczkodawcy lub na zalogowaniu się do swojego rachunku przez aplikację Instantor;
  4. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku kwota pożyczki jest przelewana na konto pożyczkobiorcy w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu minut.

Freezl kontakt

Dane firmy i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o.

Siedziba firmy: ul. Twarda 18, Warszawa

E-mail: info@freezl.pl

Strona WWW: https://freezl.pl/

Telefon kontaktowy: +48 22 87 383 87

Godziny pracy: Poniedziałek — Piątek 08:00 – 19:00, Sobota — Niedziela 09:00 – 17:00.

Freezl opinie

Firma pożyczkowa Freezl to pożyczkodawca cieszący się pozytywną opinią. Marka gwarantuje szybkie i wygodne pożyczanie, a dodatkowo pozwala cieszyć się wieloma atrakcyjnymi promocjami.

Michał 41 lat:

  • Rejestracja przebiegła bardzo szybko, bez żadnych problemów uzyskałem odpowiednią kwotę, którą mogę przeznaczyć na naprawę auta. Polecam.

Eliza 33 lata:

  • Najbardziej z tej całej pożyczki podobała mi się miła obsługa klienta, konsultantka wytłumaczyła mi dokładnie, w jaki sposób mogę starać się o dodatkowe pieniądze oraz czy jest możliwość przedłużenia spłaty w razie kłopotów ze spłatą. Po zawnioskowaniu w miarę szybko pieniądze zostały przelane na moje konto. Polecam.

Piotr 52 lata:

  • Pieniądze zostały przelane na moje konto tego samego dnia. Wszystkie procedury ograniczone do minimum dlatego ta pożyczka bardzo przypadła mi do gustu.

Janina 60 lat:

  • Pożyczka na piątkę z plusem, otrzymałam dodatkowe pieniądze bez żadnych problemów. Mogę polecić tę firmę każdemu.

Kamila 33 lata:

  • Pożyczka udzielona szybko i sprawnie. Pomoc i obsługa techniczna bardzo kompetentna, polecam wszystkim bardzo gorąco.