Finbo

W ostatnim czasie na rynku pożyczkowym pojawiła się nowa młoda marka Finbo, która specjalizuje się w pożyczkach krótkoterminowych. Firma ta udziela pożyczek na pokrycie naszych niespodziewanych wydatków. Pożyczki, oferowane są w dwóch taryfach – dla nowych i stałych klientów. Obecnie pierwsza pożyczka przeznaczona jest dla nowych klientów, a druga, na nieograniczonych warunkach dla stałych klientów. To również jedna z nielicznych firm na rynku, która w przypadku problemów finansowych przedłuża okres spłaty.

Pożyczając w Finbo po raz pierwszy mamy do dyspozycji kwotę od 200 do 3000 zł. Minimalny termin spłaty wynosi już 1 do 30 dni (miesiąc). Pierwsza pożyczka do 3 tys. spłacona w terminie powoduje, że nienaliczane są dodatkowe koszty.

Pożyczka dla stałych klientów jest tak samo dobra, jak dla nowych. Lojalny klient kolejną pożyczkę zaciągnie zaraz po spłacie poprzedniej. A kwoty pożyczek dla stałych klientów wynoszą od 200 do 10 000 zł. Termin spłaty jest taki sam jak w przypadku nowych klientów, czyli wynosi 30 dni. Każda druga i kolejna pożyczka w Finbo jest płatna.

W firmie Finbo również możemy skorzystać z przedłużenia terminu spłaty o 7,14 bądź 30 dni. Osoby, które pożyczają pierwszy raz mogą przesunąć termin pożyczki tylko jeden raz.

Finbo logowanie


Oferta pożyczkowa w firmie Finbo skierowana jest do osób, które ukończyły 20 lat i nie mają więcej niż 75 lat, mają polskie obywatelstwo i mieszkają w Polsce. Posiadają ważny dowód osobisty, konto w banku i telefon komórkowy.

Cały proces związany z pożyczką w Finbo jest całkowicie online. Jedyne, co potrzebujemy to urządzenie z dostępem do Internetu – może być to komputer, tablet, lub telefon. Wszyscy klienci, którzy chcą skorzystać z oferty firmy Finbo, muszą przejść kilka kroków.

  1. Pierwszym z nich jest wybranie pożądanej kwoty oraz okresu spłaty, a także potwierdzenie preferowanych parametrów przez kliknięcie w przycisk „Weź pożyczkę”;
  2. Klienci, którzy robią to po raz pierwszy w kolejnym kroku będą musieli podać swoje dane w tym imię, nazwisko, PESEL, serię oraz numer dowodu osobistego, adres e-mail, a także numer telefonu komórkowego. Firma dodatkowo weryfikuje numer telefonu, wysyłając SMS-a z kodem;
  3. Następnie należy wysłać przelew weryfikacyjny na podany rachunek bankowy na kwotę w wysokości 0,01 zł. Dzięki temu firma będzie w stanie zweryfikować, czy dane klienta są poprawne. Posiadane dane osobowe będą także niezbędne do sprawdzenia, czy klient nie figuruje w bazach nielojalnych pożyczkobiorców;
  4. Decyzję w sprawie przyznania pożyczki firma wyśle przez wiadomość SMS lub e-mail. Taka informacja będzie również dostępna po zalogowaniu się do powstałego wcześniej profilu klienta na stronie internetowej Finbo.
  5. Pieniądze zostaną przesłane na konto klienta w kilka minut po zawiadomieniu o przyznaniu pożyczki.

Finbo kontakt

Dane firmy i kontakt
Dokładna nazwa firmy: FinCapital Sp. z o.o.
Siedziba firmy: ul. Postępu 18B, Warszawa
E-mail: info@finbo.pl
WWW: www.finbo.pl/
Telefon kontaktowy: 22 266 81 70
Godziny pracy: Pon. – Pt. 08:00 – 22:00, Sb.-Ndz. 9:00-17:00

Finbo opinie

Marka Finbo to pozabankowa instytucja finansowa, która oferuje pożyczki krótkoterminowe. W Finbo można wziąć pożyczkę pozabankową od 200 do 10 tys. zł na czas od jednego dnia do 30 dni. Klienci są zadowoleni z tego, że proces weryfikacji przebiega bardzo szybko oraz że pieniądze szybko pojawiają się na ich kontach.

Lidia 50 lat:

  • W Finbo szybka weryfikacja danych oraz natychmiastowy przelew pieniędzy na konto.

Beata 33 lat:

  • Pożyczka w Finbo jest najlepsza, szybko i sprawnie a pieniądze na koncie w 10 min. Polecam.

Mariusz 44 lat:

  • Pierwszą pożyczkę dostałem za darmo, jestem bardzo zadowolony z przyznanej mi kwoty. Szybka weryfikacja i pieniądze na koncie w kilka minut.

Sebastian 39 lat:

  • Najlepsza oferta na rynku, dosłownie można by rzec, że pożyczka w kilka minut, polecam.

Milena 26 lat:

  • Otrzymałam pożyczkę zaraz po złożeniu wniosku i zaksięgowaniu 1 gr Bardzo szybko i bez zbędnych pytań. Polecam.