Ferratum Money

Firma Ferratum Money to znany pożyczkodawca specjalizujący się w świadczeniach krótkoterminowych oraz długoterminowych. Jednym z punktów oferty Ferratum Money jest darmowa pożyczka. To doskonała oferta dla osób, które potrzebują niewielkiego wsparcia swoich finansów. Każdy nowy klient, który nigdy wcześniej nie korzystał z usług Ferratum Money może liczyć na 2000 zł bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Co ważne, pieniędzy nie trzeba oddać w jednorazowej spłacie. Można rozłożyć płatność na dwie części, decydując się na 15- bądź 30-dniowy okres spłaty.

Firma również przygotowała drugą korzystną ofertę ratalną dla osób potrzebujących zastrzyku finansowego na dłuższy okres, Ferratum proponuje pożyczkę ratalną od 1000 do 10 000 zł, z możliwością rozłożenia jej spłaty od 6 do 24 miesięcy. Wszystkie pożyczki z tej firmy możemy przeznaczyć na dowolny cel. Wiele ludzi może ją wydać na zrealizowanie niespodziewanych planów, rezerwacja biletów lotniczych, nagła wizyta u dentysty, zepsuty samochód, a nawet zakup sprzętu AGD.

Klienci, którzy ubiegają się o chwilówkę w Ferratum Money, muszą spełniać kilka warunków. Można tu wyróżnić:

 • Posiadanie obywatelstwa polskiego;
 • Odpowiedni wiek 21 – 78 lat;
 • Wymagane dokumenty: dowód osobisty, numer telefonu komórkowego, osobisty rachunek bankowy;
 • Dobrą historię kredytową oznacza to, że nie może figurować w rejestrach dłużników oraz posiadać zadłużenia w innych instytucjach finansowych.

Ferratum Money logowanie


Pożyczanie w Ferratum Money nikomu nie powinno przysporzyć problemów. Najczęściej o pożyczkę mogą ubiegać się te osoby, które posiadają mobilne urządzenie z dostępem do internetu. Proces ubiegania się o gotówkę jest prosty, łatwy i przyjemny. Rejestracja w serwisie oraz złożenie wniosku nie jest czasochłonne – nie zajmie więc więcej niż kilka minut.

 1. Pierwszym etapem jest oczywiście wypełnienie wniosku, udostępnionego na stronie internetowej pożyczkodawcy. We wniosku wpisujemy najważniejsze dane osobowe, które są potrzebne, by otrzymać pożyczkę;
 2. Drugim etapem będzie potwierdzenie naszych danych wprowadzonych do formularza. Musimy dokonać przelewu weryfikacyjnego o wysokości jednego grosza;
 3. Po szybkim przetworzeniu danych i sprawdzeniu klienta firma informuje telefonicznie lub za pomocą e-mail czy pożyczka została udzielona;
 4. Ostatni etap, jeśli wniosek został zaakceptowany to pieniądze na koncie klienta znajdą się w ciągu godziny.

Ferratum Money kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Ferratum Bank p.l.c.

Siedziba firmy: Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street, Sliema, Malta

E-mail: info@ferratumbank.pl

WWW: www.ferratum.pl

Telefon kontaktowy: 71 716 22 22

Ferratum Money opinie

Firma pozabankowa Ferratum Money gwarantuje skuteczną pomoc, jeśli dopadły nas niespodziewane wydatki. Opinie potwierdzają, że jest to pożyczkodawca, który w kilku krokach udziela szybkiej pożyczki. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.

Marcel 33 lata:

 • Z usług firmy pozabankowej skorzystałem i mogę powiedzieć, że jest wszystko w porządku. Cały proces o pożyczkę przebiega bardzo szybko, w razie wątpliwości można zadzwonić do konsultanta.

Michał 45 lat:

 • Pożyczka w Ferratum jest na prostych zasadach, nie ma żadnych ukrytych kosztów, dlatego ją wybrałem. Wniosek wypełnia się bardzo szybko a na pieniądze nie trzeba długo czekać. Polecam.

Alina 60 lat:

 • Firma Ferratum Money to dobrze znana firma ciesząca się znakomitą opinią szerokiego grona użytkowników. Weryfikacja wniosku była pozytywna i pieniądze zostały mi przyznane.

Ewa 30 lat:

 • W tej firmie skorzystałam tylko raz ze względu na oferowaną darmową pożyczkę. Ile pożyczyłam, tyle oddałam i bardzo się z tego cieszę. Bardzo korzystna oferta.

Jan 50 lat:

 • To najlepsza firma, jaką do tej pory spotkałem, jest to pożyczka w 100% online, więc formalności zostały ograniczone do minimum. Wniosek o pożyczkę został szybko rozpatrzony a pieniądze na moim koncie znalazły się w 15 minuta.