Darmowa pożyczka

Szybka pożyczka to całkiem dobry sposób na rozwiązanie naszych nagłych, nieprzewidzianych problemów finansowych. Czasami zdarza się, że nie dysponując żadnymi oszczędnościami potrzebujemy szybko pewnej, stosunkowo niewysokiej kwoty. Nie zawsze można liczyć na znajomych czy rodzinę. W przypadku małych kwot na krótki okres korzystanie z usług banków może nie mieć większego sensu. Dobrym rozwiązaniem jest tu posiadanie (niekoniecznie używanie) taniej lub darmowej karty kredytowej. Jednak, jeśli takowej nie posiadamy a potrzeba nas nagli to najlepiej skorzystać za usług sektora pozabankowego i wziąć tzw. chwilówkę.

Pierwsza pożyczka za darmo

Wiele firm, w celu przyciągnięcia nowych osób, oferuje na zachętę pierwszą pożyczkę za darmo. Na naszym rynku panuje taka konkurencja, firm jest tak dużo, że bez problemu powinniśmy znaleźć firmę, gdzie będziemy nowym klientem. Co prawda, pierwsza pożyczka najczęściej ograniczona będzie do kwoty od 600 zł do 1500 zł, ale w przypadku większych kwot odradzam korzystanie z chwilówek, ponieważ ewentualne koszty stanowią najczęściej około 1/4 pożyczonej kwoty na miesiąc.

Darmowa pożyczka – warunki

  • być nowym klientem firmy,
  • spłacić zadłużenie w terminie.

Przed ostatecznym zaciągnięciem pożyczki warto sprawdzić i przeczytać umowę, ponieważ niektóre firmy prowadzą działalność po różnymi nazwami i może się okazać, że nie będzie to darmowa pożyczka, ponieważ nie jesteśmy nowymi klientami firmy. Chociaż nazwę instytucji widzimy pierwszy raz. Najlepiej znaleźć sformułowanie w umowie, które jasno będzie podawał, jaka jest kwota do zapłaty – musi ona się zgadzać z kwotą pożyczoną. Oczywiście koszt przelewu weryfikacyjnego (0,01 lub 1 zł) należy pominąć, jako zupełnie nieistotny.

Warunkiem koniecznym do tego, aby rzeczywiście była to darmowa pożyczka – to spłata zadłużenia w terminie. Wiele firm pozwala przedłużyć termin spłaty, jednak standardowo kosztuje to około 1/4 pożyczonej kwoty na miesiąc (czasami mniej, czasami nieco więcej). Dużo bardziej opłacalne jest zaciągnąć nową, także darmową pożyczkę w innej firmie i spłata tej wcześniejszej. Na rynku jest duża konkurencja i wciąż powstają nowe firmy, które zachęcają nowych klientów darmowymi pożyczkami. Ważne, żeby zostawić sobie jeszcze dzień lub dwa zapasu na dojście przelewu ze spłatą.

Pożyczka za darmo – przegląd styczeń 2018:

Aby sprawdzić dokładne parametry pożyczki, złożyć wniosek należy kliknąć w obrazek pod nazwą firmy.