Banknot pożyczki

Firma Banknot.pl to marka należąca do Yes Finanse Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie. Marka ta specjalizuje w udzielaniu pożyczek w formie odnawialnej linii kredytowej. Linia Kredytowa to wygodny i bezpieczny sposób na zapewnienie sobie stałego dostępu do dodatkowych środków. Jest to stosunkowo nowy produkt udostępniany przez instytucje pozabankowe.

Pożyczki w firmie Banknot różnią się od standardowych szybkich pożyczek, które znajdują się w ofercie firm pozabankowych. Linia odnawialna to sposób na to, aby mieć stały dostęp do gotówki. W ramach pożyczki odnawialnej możesz pożyczyć kwotę w wysokości od 500 zł do 5 000 zł. Czas trwania umowy jest to 4 miesiące.

Dzięki takiej kwocie klient ma stały dostęp do pieniędzy, a koszt związany z pożyczką ponosi jedynie za te dni, w których korzysta z udzielonego wsparcia finansowego.

Z firmy pożyczkowej może skorzystać, każda osoba, która jest w wieku od 18 do 70 lat. Należy być również mieszkać i być zameldowanym w Polsce oraz nie można widnieć w bazach dłużników. Jedne dokumenty, jakie należy posiadać to dowód osobisty, konto bankowe, e-mail oraz telefon komórkowy.

Banknot logowanie


Oferta pożyczkowa Banknot.pl ma charakter odnawialny. Takie rozwiązanie daje możliwość wielokrotnego korzystania z przyznanych pieniędzy. Pożyczkodawca ma stały dostęp do środków finansowych i sam decyduje, jaką kwotę wypłacić. W firmie Banknot wniosek o odnawialną linię pożyczkową możesz złożyć przez internet.

  1. Na stronie Banknot.pl określisz za pomocą suwaków kwotę odnawialnej linii pożyczkowej, którą jesteś zainteresowany;
  2. Następnie musisz wypełnić wniosek, a dane, które w nim umieścisz, potwierdzisz za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub szybkiej identyfikacji. Szybka Identyfikacja – oznacza bez przelewania 1 grosza (Instantor) lub klasycznie — za pomocą przelewu weryfikacyjnego;
  3. Po sprawdzeniu zdolności kredytowej i wiarygodności finansowej pożyczkobiorcy, Banknot.pl udziela informacji na temat przysługującego limitu Odnawialnej Linii Pożyczkowej;
  4. Po pozytywnej weryfikacji i spełnieniu wszystkich wymaganych warunków, Banknot.pl przelewa całą przyznaną kwotę Linii Pożyczkowej na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Banknot kontakt

Dane firmy

Dokładna nazwa firmy: Yes Finance Spółka Akcyjna

Siedziba firmy: ul. Rodziny Hiszpańskich 8, Warszawa

E-mail: kontakt@banknot.pl

WWW: www.banknot.pl

Telefon kontaktowy: (+48) 22 213 89 10

Godziny pracy: pon. – pt.: 09:00 – 18:00

Banknot opinie

Instytucja Banknot pożyczki to firma budząca zaufanie wśród swoich klientów. Dla wielu osób, w szczególności młodych pomysł na odnawialną linię pożyczkową jest strzałem w dziesiątkę. Linia odnawialna jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowej gotówki na nieoczekiwane wydatki w miesiącu.

Przemek 41 lat:

  • Potrzebowałem szybkiej gotówki na naprawę auta. Firma Banknot mnie nie zawiodła i udzieliła pożyczkę. Polecam.

Natalia 33 lata:

  • Firma Banknot ma bardzo atrakcyjną ofertę oraz warunki umowy. Pożyczyłam bez żadnych problemów a pieniążki na koncie znalazły się bardzo szybko.

Kinga 25 lat:

  • Wzięłam w tej firmie kredyt odnawialny i się nie zawiodłam. Potrzebowałam na studia niewielkiej kwoty bez problemu mi jej udzielili. Polecam

Miłosz 30 lat:

  • Pożyczka odnawialna to błyskawiczna pożyczka na bardzo dobrych warunkach. Wczoraj wnioskowałem o pieniądze i otrzymałem pozytywną decyzję.

Aleksandra 45 lat:

  • Firma przedstawiła ciekawą ofertę w porównaniu do standardowych pożyczek. Wysoka suma do pożyczenia a okres spłaty bardzo przystępny. Polecam.