5 najlepszych pożyczek na 24 miesiące

Na rynku pożyczkowym możemy znaleźć kilkadziesiąt firm oferujących pożyczki na raty. Pożyczki na raty to tak naprawdę jeden z najczęściej wybieranych produktów przez osoby, które szybko potrzebują gotówki. Pożyczki na raty są doskonałym rozwiązaniem, gdy w planach są dość duże wydatki. Na przykład remont mieszkania lub wymiana zepsutego sprzętu czy naprawa samochodu. To też dobra opcja dla tych osób, które nie są w stanie spłacić zobowiązania w krótkim czasie.

Pożyczki online na raty charakteryzują się długim terminem spłaty i wyższymi kwotami, zarówno dla nowych i stałych klientów firmy pożyczkowej. Osoba, która chce pożyczyć musi złożyć wniosek, który dostępny jest na stronie pożyczkodawcy. We wniosku należy podać swoje dane osobowe. Większość firm pożyczkowych nie korzysta z BIK, co jest dobrą informacją dla osób zadłużonych czy z negatywną historią kredytową. Pożyczkodawca musi podać swoje dane osobiste, numer konta bankowego i numer telefonu bądź adres email. Następnie należy złożyć wniosek o pożyczkę, przejść pozytywnie weryfikację danych a pieniądze na koncie zostaną przelane tego samego dnia.

Pożyczki ratalne na 2 lata

W Polsce na rynku pożyczkowym istnieje wiele firm pozabankowych, które udzielają pożyczek na raty. Większość produktów dostępna jest w całości online, bez wychodzenia z domu. Pożyczka pozabankowa na raty to produkt dla tych osób, które potrzebują większego zastrzyku gotówki niż oferują popularne chwilówki z krótkim terminem spłaty.

Pożyczki na raty dostępne są w kwocie od 100 do 25 500 zł na 2 lata. Pożyczki na raty dostępne są online, telefonicznie i stacjonarnie w zależności od tego, jak działa pożyczkodawca. Wniosek o pożyczkę można złożyć przez Internet, podczas rozmowy telefonicznej lub w trakcie spotkania z przedstawicielem czy wizyty w oddziale. Pozabankowe pożyczki ratalne skierowane są do osób posiadających stały dochód z pracy lub innego legalnego źródła i mogą potwierdzić wysokość tego dochodu.

Czas ubiegania się pożyczkę zależy od wielu czynników. Każda z firm pożyczkowych przyjmuje wnioski o pożyczkę przez internet 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Ich weryfikacja może jednak być opóźniona ze względu na godziny pracy biura obsługi klienta. Jak i również w przypadku konieczności przedstawienia zaświadczenia od pracodawcy, co może przedłużyć czas otrzymania pożyczki.

Lista 5 polecanych pożyczek na 2 lata

Pożyczki na raty to dobre rozwiązanie, dla tych, którzy chcą pożyczyć większą gotówkę na dłuższy okres spłaty. Decydując się na pozabankową pożyczkę ratalną, nie musisz wychodzić z domu – wszelkie formalności załatwisz przez internet, a gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w kilkanaście minut

Poniżej przedstawiam 5 ofert pożyczek pozabankowych na raty z okresem spłaty na 24 miesiące.